Karadeniz Pet

küçük bir buluşma

Okan Şenol

Onursal Üye
merhaba site sakinleri,bu gün TUAN MAXEL kardeşimle ufak bir petshop ziyaretinden sonra,soluğu bir cafede alıp çaylarımızı yudumlarken bol bol muhabbet ettik

x94AbN.jpg

Bunlari sik sik tekrarliyalim.abi sohbetine doyum olmuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
bencede bu konu başlığı altında tüm istanbuldaki üyelerimizle buluşma organizasyonu yapabiliriz

biz ne yapalım istanbul nereeee antep nereee :( anca 6 ayda bir 4 günlüğüne geliyorum oda iş için

allah razı olsun okan bey tesekkür ederim ayakkkabı fuarı olunca sabah 9 akşam 8 mesai ondan sonrada doğru otele :D gezmek için gelicem ama istanbula gezemedim bi türlü aklı başında

Ohhh valla hayat size güzel abi :) Bende aynen Yeliz hanım gibi yılda 2 kez geliyorum o da iş icabı , başka türlü yolum düşmüyor ama ilk geldiğinde sizlere mutlaka haber vericem , en azından çay kahve içeriz :)

Ohhh valla hayat size güzel abi :) Bende aynen Yeliz hanım gibi yılda 2 kez geliyorum o da iş icabı , başka türlü yolum düşmüyor ama ilk geldiğinde sizlere mutlaka haber vericem , en azından çay kahve içeriz :)

kesinlikle bekliyorum,kahveyi çayı yemekten sonra içeriz serkan ustam

Okan abi eğitim seminer toplantı derken bize hiç zaman kalmıyor :( arada 1 saat kaçıcam onda da ancak çay içeriz büyük ihtimalle :)

İnşallah abi halledeceğiz bir şekilde , bizim şirketin oteli Nişantaşında , sen oralara yakınmısın abi , büyük ihtimalle şubat mart gibi orada olacağım.

bızde buluşalım okan abı orta bı yerde ben avcılardayım.