Karadeniz Pet

Kuluçka ve İshal

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Dişi Kuşun Kilosu Var.Bazen Yuvalığın İçine Pisliyor Ama Az Çok Değil.Günde 1 2 Kez Dişari Çıkıyor Kıçını Sallıyor ve Dışkısını Yapıyor Çok Kötü Bir Koku Yaymakla Kalmıyor Kafesin Dışınada Şıçratıyor Çok Acayip Bir İshal Diyebilirim.Kuşuma Ne Yapabilirim Sizce? Bu 3. 4. Kuluçkası Ama Bunlarda Boş Çıkacak Gibi Bakalım Boşamı Kürek Çekiyorum Görücez.

Dışkısının ve kuşun resmini paylaşsaydınız daha kolay yardımcı olurduk. Siz yine de önlem olarak Sularına 3-4 gün boyunca Elma sirkesi + Probiyotik katın sonrasında probiyotiğe devam edin. Yumurtaların dolu çıkma ihtimalini yükseltmek için kuşlara multi vitamin ve folik asit takviyesi yapın.

Dışkısının ve kuşun resmini paylaşsaydınız daha kolay yardımcı olurduk. Siz yine de önlem olarak Sularına 3-4 gün boyunca Elma sirkesi + Probiyotik katın sonrasında probiyotiğe devam edin. Yumurtaların dolu çıkma ihtimalini yükseltmek için kuşlara multi vitamin ve folik asit takviyesi yapın.
Önceki Kuluçkasında Vitamin ALdım Bitirdim Ama Yumurtaların Hepsi Boş Çıktı :) sanki Aksine Olmuş Gibi.Dışkısı Bildiğin İshal Yani Olmazsa Eklerim.Sirke Konusuda Sularına Koyuyorum Ayda 2 3 KEre Ama Yine AYnı

Ayda iki defa yetersiz haftada iki defa katılır sağlıklı kuşlar için.. Probiyotik kullandınız mı ? 3 gün kullanın ve geçmezse yazın.

Geri