petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluçka

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Erdem AYGÜL tarafından 4 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Kusum 4 yumurta yaptı ilk kuluckasi 15 gündür kuluçkada ve tuye girdi bi sitede okuduğuma göre muhabbet kusu tuye girdiğinde yuvalik hemen sokulmeliymis. Bu bilgi ne kadar doğru bilen var mı? [​IMG]

2. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    KUş kuluçkadan kalkmıyorsa bence çıkarmayın hem tüyde olacak hem stres yapacak bence ellemeyin vitaminlerle destekleyin. Ama bu benim şahsi fikrim herhangi bir araştırma yapmadım ve herhangi bir uygulama yapmadım bu işte usta da değilim. Bu işte usta olan abilerimiz kardeşlerimiz vardır onlarında fikrini alın bence.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuş kuluçkadayken tüyleri dökülebilir özellikle göğüs kısmı dökülür bir sıkıntı olmaz

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Siz müdahale etmeyin dişi herşeyi kendine göre ayarlar.

Sayfayı Paylaş