Karadeniz Pet

Kuluckada ki disi zayiflamis gorundu

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslar kusumu bugun uzun zamandan sonra ilk defa yuvalik disinda gordum.mamayi takinca disi kusumda cikti yemek icin. Bana zayiflamis geldi sanki. Haftada 1 yumurta mamasi veriyorum yaglanmasin diye ama bunu haftada 2ye mi cikarsam

Yulafi bi turlu bulamadim gitti. Bende hazir aldigim yulaftan parmak ucu kadar seklinde alip havanda dovup daldariyi kucuk saplarini ayirip ayri yemlikte karistirip verdim. Hem erkegin tuyden iyi cikmasi icin hemde disi de faydalansin diye ama. Ne bileyim en son yumurtluca zaman gormustum artik o yuzden mi garip geldi yoksa gercekten kilo kaybi mi yasadi cozemedim. Mamayi haftada iki versem bu seferde yaglanma yapar mi. Tum gun oturuyo sonucta

Yulafi bi turlu bulamadim gitti. Bende hazir aldigim yulaftan parmak ucu kadar seklinde alip havanda dovup daldariyi kucuk saplarini ayirip ayri yemlikte karistirip verdim. Hem erkegin tuyden iyi cikmasi icin hemde disi de faydalansin diye ama. Ne bileyim en son yumurtluca zaman gormustum artik o yuzden mi garip geldi yoksa gercekten kilo kaybi mi yasadi cozemedim. Mamayi haftada iki versem bu seferde yaglanma yapar mi. Tum gun oturuyo sonucta
Ben yulaf içini petshoptan alıyorum. Zayıflamış ise mamayı haftada iki verin. Sorun olmaz.

Konyadayim ve yakindaki her petshopa gittim. Yaa yeni bitti dediler yada uzun zamandir gelmiyo dediler bi turlu bulamadim. Bugun okula gidebilirsem bakicam baska petshop gorebilicekmiyim