petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuluckadaki dişi kuş erkegi dövüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CNK TC tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar işten dolayı bir kaç gündür ilgilenemiyorum kuslarla yanlız kuluckadaki dişi kuş acayip sinirli olmus su aralar bugün gördüğüm kadarıyla sırf erkegi dövmek için yuvadan cıktı ciyak ciyak öterek bi sağ bi sol yaparak erkegi koşturdu . Bu sizce neden olabilir ve tünekte kan lekesimi bilmiyorum kırmızı bir leke var genelde o tünegede dişi kuş konuyor dışkı yaparken poposundan olmus olabilir mi. Valla cok kötü sinirli bunu nasıl yatıstırabiliriz.

2. ömer duran yagar

erkegı ordan ayırabılırısn tabıkı ustalar neder onu bılemem sızı yanlıs yonlendırmek ıstemem ama bence erkegı baska kafese al

3. Hilal Mutlu

Genelde aynı cinsler kavga eder diye biliyorum... Hm dişi olan belki depresyona girmiştir. Kuşları uçuruyor musun? Uçur, ilgilen. İlgi görmezse hayvanlar kötü etkilenirler.

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    [MENTION=8706]ömer duran yagar[/MENTION] arkadaş kuş kuluckadaykene erkek besliyor dişiyi ayırırsam olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

Dişi kuş kuluckada diyorum 6 yumurtası var altında :) ucurmak gibi şey düşünürsem altında yumurta kalmaz kırar ayrıca bir daha yatmaz

Sayfayı Paylaş