Karadeniz Pet

kulum hala iyileşmedi

Simgeoozel

Yeni Üye
benim kuşum üşütmüştü ishal olmuştu sulfametazin kullandım ishali düzeldi yalnız şuan başka bir sorunum var sürekli hapşırıyor burnundan tıkalıymış gibi burnundan baloncuk falan çıkıyor bunun yanında kusuyor yedikleri yemleri bütün bir şekilde kusuyor ötmüyor sürekli tüylerini kabartıyor uyukluyor. Ardı ardına hapşırırken nefes almaktan biraz zorlanıyor baytril %2,5 var bende çok azcık ondan verdikten sonra biraz solunumu düzeldi ancak tam tepki vermedi. Bu arada kulum erkek ayrıca kendisi yem yemiyor başka bir erkek kuşum ona yem kusuyor onları yiyor. Ne yapacağımı şaşırdım artık öğrenci olduğum için veterinere götüremiyorum yardımcıolursanız sevinirim

Muhtemelen nefes darlığı var bunun sebebide buağzına yapışan bir takim bakteriler. Tedavisi bir kuyruğunu çekin ve buağzından kursaga kadar sokup ileri geri iki üç sefer götürüp getirin buağzı temizlenecek ve normale dönecektir. Geçmiş olsun

Bu tedavinin işe yarayacağından eminsiniz
Evet bir çok kuşta tecrübe ettim hepsindede yaradı yani bi üreticiden aldığınız bilgi veterinerden aldığınız bilgiden daha değerlidir. Onlar kitaba göre söyler üreticiler tecrübeye göre aradaki fark bu siz yapamazsanız çevrenizden bir üretici bulun o yapsın

Yani insanları tereddüt etmeden iyileştirebiliyorum ama söz konusu bir hayvan olunca içim acıyor ama eğer iyileşicekse yapmak zorundayım tavsiyenize uyusam

Yani insanları tereddüt etmeden iyileştirebiliyorum ama söz konusu bir hayvan olunca içim acıyor ama eğer iyileşicekse yapmak zorundayım tavsiyenize uyusam
Tüylü tarafını sokacaksınız buagzına bunu belirtmek istedim işlemden sonra tüyü inceleyin etrafında balgam gibi maddeler göreceksiniz tüm sorun onlar

Peki sizin dediğiniz gibi balgam çıkmazsa bu sefer ne yapmayalım birde yemekte yemiyor bağışıklığını desteklemem lazım sürekli tünele kabarık ve uykulu duruyor

Peki sizin dediğiniz gibi balgam çıkmazsa bu sefer ne yapmayalım birde yemekte yemiyor bağışıklığını desteklemem lazım sürekli tünele kabarık ve uykulu duruyor
diazyme 256 kullanın bağışıklık sistemini dengeler

Geri