petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kur yapmayan kuş kur yapdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 24 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. hasta8
    Gizli

hasta8 Guest

bugun nijer aldım yemlige dökdüm verdim yarı kadar yeni 30dk sonra öpüşmeye başladılar kaçgün sonra çifleşirler-çifleşmesi için arpa veriyim kırıpda:rolleyes:

2. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

çok nijer verme ama yemin bi ortasina biraz da üstüne koy dostum. ben 2 gundur veriyorum. nıjerde %99.99 sonuç alirsin demişti kuşcu.

3. Aysetursak
    Gizli

Ben de dün başladım ama alıp alıp yere atıyorlar nijerleri

4. hasta8
    Gizli

hasta8 Guest

tek mama kababına nijjer koy açıkdıklarında yiyosa yemesin ölür

5. Oğuzhan YAZMAN
    Gizli

ooh hocam naptın yarıya kadar nijer mi :D tabi 30dkda işe başlar yemlerine 1-2 çay kaşıgı koyuyorm ben :D herşeyin fazlası zarar yani

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

yariya kadar demedim. dostum bir yemin ortasi birde yemin en son koydun kısma 1 2 çay kaşiği.

7. Tuan MAKSEL
    Gizli

Benimkiler 1 aydir nijer yiyolar diside is yok erkek uste cikmaya calisirken ayagini isiriyo zorla iliski olcak bole giderse :-D

8. hasta8
    Gizli

hasta8 Guest

gün gege saat 7de yemleri aldım sabah oldu 5de nijjer verdim açlıkdan gözleri döndü:D

9. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

sadece nijer koyma yemin içine karişitir öyle ver.

10. hasta8
    Gizli

hasta8 Guest

yaşasın sonun öpüşdüler temizliyolar birbirleni ayakda atıo nijjer etki gösderdi

Sayfayı Paylaş