petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş çok ilginç davranıyor uzmanından acil yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve m.saygiin tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. m.saygiin

m.saygiin Guest

arkadaşlar kuşum 1 saat içinde böyle oldu. sabah çok hareketliydi sağlığı iyiydi ama nolduysa artık odaya grldim kafesinde 1. resimdeki gibi duruyor. Avi-vit verdim bir kaç kez içti sonra 2. resimdeki gibi ağzından koyu sıvı kustu sonra 3. resimde görünen şekilde dışkısını yaptı. Arkadaşlar sabah kesinlikle çok iyiydi şimdi kuş perişan halde yatıyor dışkısını çol yiyordu sizce acaba bundan mı zehirlendi yoksa boğazında bişey mi var lütfen bilgisi olanlar yardım etsin.

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuş hastalanmış bece bir veterinere götürmelisiniz yada etrafınızda kuşçu varsa gidin durumu anlatın onlarda bliyor

3. m.saygiin

m.saygiin Guest

bulunduğum yer şehre uzak otobüsle götürmek zorunda kalıcam ve Elazığ'da kuşlardan anlayan veteriner bulamadım. Sadece bir tanesini buldum oda Avi-vit kullan her derdine deva dedi hepsi bu kadar :(

Sayfayı Paylaş