petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş eşleştirme acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yamack28 tarafından 6 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar az once iki kuşumunda dişi oldugu gercegini ogrendigim için yıkılmıs durumdayım birini erkek ile degistirecegim tanıdıgım bi kuşcumuz var oncelikle soyle bisey sormak istiyorum ? İki kuşda dişiyse ayak atma,yuva gagalama,kaşıma,karşılıklı degisik hareketler nasıl oldu ben gercekten dişi ve erkek sanmıstım hala inanamıyorum ?

2. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Çok emin değilseniz bir kaç yere sorup değerlendirin. Ama şöyle biliyorum. Baskın olmayan, bu tür hareketlere boyun eğebilir. Kızışmış ise veya şimdiye kadar bi kuş görmediyse birinden biri o yüzden olabilir. Fotoğraf atın görelim. Muhtemelen ayrı cinsiyetteler.

3. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
  4. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    Aynisi benim başıma geldi çiftimi degistirdim

5. Yamack28

Yamack28 Member

Beğenileri:
    3
    Bana oneriniz nedir kızgınlasmamıs olan kusum benle kalıcak onun yanına bi erkek alıcam kızısmısmı almalıyım peki siz verim aldınızmı varmı yavru

6. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Kuşlarınızın fotoğrafını göremiyorum yüklememiş olabilir misiniz? Kızışmamış kuş yem kusmasını öpmesini kaşımasını ister. Kızışmış çiftleşmek ister. Uyum sorunu olabilir o yüzden. Ben çift olayına 2 ay önce başladım. Çok şey okudum 2 ay boyunca. Bildiklerimi paylaşmak isterim

#6 Elif Akyüz, 6 Haziran 2016
    Son düzenleme: 6 Haziran 2016
  7. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    Koyu mavi cereli erkek alirsiniz.yine de kusumuz ne renk ki.

Sayfayı Paylaş