Karadeniz Pet

kus gene akvaryuma düştü

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
Daha doğrusu taşa çıkmış bi guzel geziyo orda. Sinirden delirdim. Alayim derken suya atladi suyunda seviyesi yüksek. Hemen alip kuruladım ve elma sirkesiyle hrryerini sildim. Bisey okurmu su falan yuttuysa.

Şuan nefes almasında sıkıntı yoksa ve kabarık durmuyor ise hiçbir sıkıntı yok demektir.

Suya düşer düşmez aldıysanız sorun teşgil etmez.

Şuan nefes almasında sıkıntı yoksa ve kabarık durmuyor ise hiçbir sıkıntı yok demektir.

Suya düşer düşmez aldıysanız sorun teşgil etmez.

Kafesine koydum. Arada burnundan tisss tarzi ses cikariyo. Ve tuylerini kasiyo. Kabarik duruyo ama ucurayim bari biraz

Şuan için uçurup yorma kuşu , biraz zamana bırak "dinlensin hayvan . umarım herhangi sorun olmadan eski sağlığına kavuşur.

Kağancım iyi gözlemle ishali başlarsa eğer vitamin takviyesini geciktirme derim..

hocam akvaryumda su düzenleyici berraklaştırıcı tuz sıvı veya misket gübre gibi kimyasal madde kullanıyor muydun?
eğer kullanıyorsan kuşun yuttuğu suda bunlarda bulunur eğer suyunu uzun zamandır değiştirmediysen kirli su balık atıklarıyla doludur bu da kuşun zayıf bünyesini etkiler sıkı takipte bulunun inşallah atlatır kuşumuz bu durumu

Yaa kaplumbaga var akvaryumda. Suan kafeste demin diski yapti masaya suluydu. Sadece suan durgun kuyrugu dimdik asagiya dogru sekil aldi. Demin ucurdugumda gayet normaldi.

Az kaldı yakında öğrenecek senin kuş yüzmeyi :(

qq5rv5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:08 --

Az kaldı yakında öğrenecek senin kuş yüzmeyi :(

Yaa banaalisti ama akvaryumdan da vazgecmio

Üzgünüm ama kuşunun çok bir ömrü kalmadı gibi geliyor bana. Bu son beni gerçekten çok üzüyor.

Üzgünüm ama kuşunun çok bir ömrü kalmadı gibi geliyor bana. Bu son beni gerçekten çok üzüyor.

Kusum suan kasiniyo ve 10 dk icinde akvaryuma dustu. Hemen aldim. Iki dk sonra nasil kusuma omur bicebiliyosun sen. Sana bu hakki vermiyorum. Lutfen moral verici ve bilgi icerikli cevaplar yazin. Karamsarliga iten degil. Neyse iyigeceler

Kusum suan kasiniyo ve 10 dk icinde akvaryuma dustu. Hemen aldim. Iki dk sonra nasil kusuma omur bicebiliyosun sen. Sana bu hakki vermiyorum. Lutfen moral verici ve bilgi icerikli cevaplar yazin. Karamsarliga iten degil. Neyse iyigeceler

Ben kuşları ve diğer hayvanları çok severim. Onların iyi olması için de elimden gelen gayreti gösteririm lakin kuşa ömrü ben değil sen biçiyorsun. :)

Umarım kuşunuz sağlığına kavuşur. Çok tatlı görünüyor. Tam ısırmalık valla :)

akvaryumun üstüne kuşlara kullandığımız ızgaralardan koyun bir tane kuş üstünde gezsin içine giremesin. kaplumbağlarınızda hava alsın. bir daha ne siz düştü diye moralinizi bozun nede biz

Son düzenleme:
Akvaryumaun üstüne bir ızgara gibi birşey koyun Erkin ak'ın dediği gibi. Birde yüzmeyi çok seviyosa banyoluğu eksik etmeyin sık sık yüzsün :)

Geri