Karadeniz Pet

Kuş görmüyormu?

güven anahtar

Yeni Üye
Bir buçuk iki aylık kuşum 3 kardeş bir kafesteler iki gün önce kafesten çıkardım diğerleri uçuyor bu uçamıyordu kavga etmişlerdir düzelir diye düşündüm görünürde birşey yoktu şu anda bu şekilde kursağı boştu elimizle havuç ve yem verdik biraz yedi ama doğru dürüs yürüyemiyor bile sorun nedir acaba görmüyor sanırım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:54 -->-> Daha önceki mesaj 11:14 --

Son düzenleme:
Gormesinden ziyade
o hepmi öyle duruyor
gaga yukarda

2 gün öce bu şekilde değildi diğer kardeşleriyle kafesten çıkardım diğerleri uçtu bu uçamıyordu ama kafası normaldi bu sabah baktığımda bu haldeydi.Kafa sabit böyle sallamıyor.

Son düzenleme:
Nolmuş Buna Ya Sanırım Boynu Kırılmış Bir Yere Çarptımı Cama Duvara Falan?

Felç mi oldu acaba. Çok üzücü, inşaallah düzelir. Geçmiş olsun

Sallabaş başlangıcı mı acaba :(( ustalar ne düşünüyor

Bir yere çarpmadı 2 kardeşi ile yaşıyorlar bazan kavga oluyor ama görünürde kan şişme falan yok.Usta arkadaşlarda bi yorum yaparsa seviniriz..

Sallabas olabileceğini düşünüyorum geçmiş olsun inşaallah düzelir

Maalesef bence de sallabas olabilir. Allah yar ve yardimcin olsun.

kuşu diğerlerinin yanından ayır. elle besle ve vitamin takviyese yap. ustalardan öneri beklemeye devam edelim

Evet sallabaş virütik bir rahatsızlık ve diğer kuşlara bulaşablir. Yine de araştırın ve ustalardan yardım alın

Arkadaş bıktım bu hastalıktan yaaa güvercinlerimizi mahvetti . Muhabbetlere de mi bulaşmış şimdi de ? Çok tehlikeli bir hastalık. Bu kuşun hastalığı da o maalesef :(

Tavsiye ve temennide bulunan arkadaşlar çok teşekkür ederim. Kuşu şu anda ayırdım pek cansız ve güçsüz durmuyo ama çok fazlada hareketli değil kursağına baktım boş değil altına yem serpmiştim yemiş.Usta arkadaşlarda cözüm yönünde bir cevap gelirse ona göre hareket edeceğim.

Rüstem Eroğlu linke baktım teşekkürederim. Ben kuşu evde besliyorum küçük çocuklarım var bakım imkanım kısıtlı olduğu için bulunduğumuz yerde içerisinde veterinerliği olan hayvanat bahçesi var daha iyi ilgilenirler diye oraya verdim.

Geri