Karadeniz Pet

Kuş hakkında yorum alabilirmiyim

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
ÖZELLİKLE YAŞI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ARKADAŞLAR

K4OVYY.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:42 --

allahtan yorum istedik:)

Damızlık erkek, 2-3 yaşında çok sağlıklı fakat tüneği çok ince daha kalın bir daldan yapmanızı öneririm.

bu geçici kafesi kardeş asıl yerine yarın gidicek oradaki tünekler kalın 2-3 yaşından daha büyük değildir dimi arkadaşlar yavru almakta sıkıntı olmaz inşallah elimdeki erkek 7 yaşındaydı yavru veremedi onun için bunu aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

yorum bekliyorum usta arkadaşlardan

bu geçici kafesi kardeş asıl yerine yarın gidicek oradaki tünekler kalın 2-3 yaşından daha büyük değildir dimi arkadaşlar yavru almakta sıkıntı olmaz inşallah elimdeki erkek 7 yaşındaydı yavru veremedi onun için bunu aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

yorum bekliyorum usta arkadaşlardan

Sıkıntı olmaz kuş zaten şu an kızışmış gibi geldi bana.

1 yaşından büyük olduğu kesin gözün de halka oluşmuş ama tam yaşı tespit biraz zor 1 den sonra bildiğim kadarıyla

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

1 den büyük olduğu kesinde 4-5 falan çıkar diye korkuyorum gerçi kafasında hala nadirde olsa çizgiler var o rahatlatıyor biraz en fazla 2 dir diye tahmin ediyorum

Bunu anlamanın yolu da çiftleşmesi kuşun :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Valla sabir iş olduğu dogru
Benim bi çift halen bekliyor dişi kizacak da :))

kus saglıklı deli kadir gibi bakıyo :)

Maşaallah çok güzel bir kuş 1 yaşından fazla fakat bunu sadece üreten bilir 2 yaşında 3 yaşında 4 yaşında demek gerçekten zor

sivastan kuşçudan aldım 60 tl ye arkadaşlar sağlıklı güzel bir kuş evet sağolun

Sultan papagagi gibi birsey bu masallah

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri