Karadeniz Pet

Kus sergisi Ankara altinparkta

g0rky06

Onursal Üye
Bugun gezdim gayet guzel yarismalara var ayriyetten her cesit kus mevcut kafesler mamalar aksesuarlar cok ucuz gezin gorun bence :)
WrP7DN.jpg

q2DGAV.jpg

Malzeme ihtiyacı olanlar için bulunmaz fırsat..
Biz de merakla 7-8-9 Kasım'ı bekliyoruz istanbulda bakalım.. :)

Jumbo cift begendim 300 tl yarin alicam :) bide bu mama makinasi var yumurtayi rendelio 5 tl cok guzel :) suluk temizleme aparatlari felan :)
rdD58z.jpg

benimde izlenimlerim, yer gök kanarya, çok az muhabbet kuşu vardı, geç gittim saat 4 gibiydi ama yinede kalabalıktı, yarın çoluk çocuk gidecez bakalım, belki yarışmadan çıkanları görürüz, suluklar mamalıklar yemlikler 1 tl 2 tl arası, çift haneler vardı 25 tl, yem ayırma makinası 70 tl idi, resim çekemedim kısmet yarına. girişler 5 tl, bayanlar çocuklar bedava.

Son düzenleme:
bende merak ettim yarın bakıyım, hangi stand da idi?

ya bu organizasyonlar çok güzel ama ben bir türlü bunların zamanlarını ve nereden öğrenildiğini bulamadım eğer bu organizasyonların duyurulduğu bi site varsa bilgi verirseniz sevinirim

geçen hafta konya da idi, tkkkf e nin sitesinde var, kasım ilk haftası muhabbet kuşu dünya yarışması var istanbul da gidip görülmesi gereken o, kısmet olursa onada gelecem

Fırsat bulursam ben de bakacağım yarın, ilk kez böyle bir yere gideceğim. Kuşların durumları nasıl? Petshoplardaki gibi hastalıklı kuşlar mı sergileniyor? Bİr de üzerimizde virüsle, mikropla dönmeyelim kuşlarımızın yanına.

Fırsat bulursam ben de bakacağım yarın, ilk kez böyle bir yere gideceğim. Kuşların durumları nasıl? Petshoplardaki gibi hastalıklı kuşlar mı sergileniyor? Bİr de üzerimizde virüsle, mikropla dönmeyelim kuşlarımızın yanına.

yok yaf çok sağlıklılar, hepsi cıvıl cıvıl,

Valla telefondan resimleri yüklerken fazla ısıdan ekranı yandı servise götürücem :D

Arkadaşlar bu tür organizasyonlarda hastalıklı yada sağlıksız kuşlar yoktur. Türkiyenin en iyi en sağlıklı ve en iddalı kuşları bu tür organizasyonlarda sergilenir bu bir yarışma sonucunda hasta kuşu getirmezler.

Tavsiyem dereceye giremeyenler ile pazarlık yapın iyi fiyata güzel kuşlar düşürün.

Arkadaşlar bu tür organizasyonlarda hastalıklı yada sağlıksız kuşlar yoktur. Türkiyenin en iyi en sağlıklı ve en iddalı kuşları bu tür organizasyonlarda sergilenir bu bir yarışma sonucunda hasta kuşu getirmezler.

Tavsiyem dereceye giremeyenler ile pazarlık yapın iyi fiyata güzel kuşlar düşürün.

bende oyle yapıcam yarın bakalım acıklansında cebe parayı koyup gıtcez 1 cift show jumbo almayı dusunuyorum

yaf muhabbet kuşu göremedim ben, yarışmadakileri zaten göstermiyorlar sanırım yarın sergileyecekler

Geri