petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kus uremesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Tan tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Tan

Ahmet Tan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar cogu kisi kuslarin gunese ihtiyaci vardir dior dogru ama
    dikkatimmi ceken olay ise uretimi yapan kisiler herzaman karanlik ortamda tutor kuslarini

karanlikta kuslar dahamı cok kizisiyor ben burayi kaciriyorum fikirleriniz ve soliyecekleriniz cok onemli

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    bodrum katlar daha ucuz oldugu için üretimhaneler bodrum katlarda tabiki güneş gören kus daha saglıklı olur güneş ısıgına bütün canlıların ihtiyacı vardır sizin dediğiniz üretimhanelerde yapay aydınlatma saglanıyor

3. Ahmet Tan

Ahmet Tan New Member

Beğenileri:
    0
    verim konusu karanlikta daha iyi sanirim

4. Gizem Koca

Gizem Koca New Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuslar biraz karanlikta bile cok az goruyor. Karanlikta verim olacağını hic sanmıyorum. Benimkiler genelde sabah saatlerinde yani tamamen aydinlikta cok aktifler.

Sayfayı Paylaş