petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuş Yemi Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Crowlie tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Crowlie

Crowlie Guest

2. Hakan YILDIZ

Benim balıklarımı öldürmüştü bu yem. Bir daha asla :(

3. Crowlie

Crowlie Guest

Haha :) çook büyük geçmiş olsun bakalım biz de ailecek denemek istiyoruz hem kedimize hem köpeğimize hem de mubişlerimize numune talep ettik bakalım :)

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Herhalde en son öldürseler dedikleri tabiri caizse olsa gerek o zaman kullanıcağım yemlerden biridir champion :)

5. M, Selim Dogan

Begenilmeyen bir yemmi acaba herkez sikayetci

6. Crowlie

Crowlie Guest

Ben denemedim bakalım tüm hayvanlarım için sipariş ettim. Deneyip göreceğiz inş :)

7. Hakan YILDIZ

Hiç beğenilmeyen bir yem. Çok kalitesiz. Petshoplarda genellikle bulunmuyor ( bizim buradaki ) Nedeni de şu adam diyor çok ucuz ve kalitesiz. Müşterilerin şikayetleri ile uğraşamam.

8. M, Selim Dogan

Hm o zaman aklimda bulunsunda almayim tesekkurler

9. ismail baktır

dandiklerin en dandiği kuşlarınızı riske etmeyinn derimm

10. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    abartmasak 3 ay kullandım 1 kuşum rahatsızlanmadı :) ki kuşlarımı burda ki bir çok kişi biliyor. o yemden değil hastalıktan ölmüştür.

11. Crowlie

Crowlie Guest

Evet bende biliyorum uzun bir süre kullandı Ercan arkadaşımız sıkıntı olmadı :)
    Hatta bana da 1 paket almıştı ama ben kraker yapacağım diye ziyan ettim 1 paket yemi :) hepsi çöpe gitti.

12. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yok Ercan abi kuşlar ölmedide :D Ben bu yemi kullandığımda bu yemi kusuyorlardı ondan dolayı benim bu yeme karşı bir tavrım var :)

Sayfayı Paylaş