Karadeniz Pet

Kuş yerinden hareket etmiyor.

Ahmetnk

Yeni Üye
Arkadaşlar selamlar.kuşu dün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, arada yem yiyor. pet shop sahibi 45 günlük olduğunu söyledi .elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.ayrıca cinsiyeti ne sizce erkek dedi ama dişi gibi geliyor bana.yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_4336.JPG
    IMG_4336.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar selamlar.kuşu dün aldım ve saatlerdir hareketsiz, ötmüyor, arada yem yiyor. pet shop sahibi 45 günlük olduğunu söyledi .elimi kafesten içeri soktuğumda hareket etmiyor, ürkmüyor v.s. bu konuda beni aydınlatıp içimi rahatlatabilirseniz çok sevinirim.ayrıca cinsiyeti ne sizce erkek dedi ama dişi gibi geliyor bana.yardımlarınızı bekliyorum.
Bildiğüm kadarıyla 45 günlük kuşun cinsiyeti belli olmaz üstadlar iyi bilir ama. Suanda bu fotoda çeresi beyaz görüyorum yani dişi. büyüdükçe o tam beyaz olur yada pembeleşebilir. Haraket etmemesine gelince bu sizin için tahminimce iyi. Çünkü kuş size güveniyorki korkmuyor. Kuşu güvenindem caydırmayın yani ani güç kuvvet uygulamayın kibar olun. Muhtemelen size alışınca oyun amaçlı kaçıp ötecektir.

İPhone Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

Merhaba bu kuş dişi, ona biraz zaman verin bir hafta boyunca oynamayın kuşla olduğu yerde dursun. yeni aldığınız için şu an ürkek duruyor. Ortamı tanıyınca düzelir. Ayrıca kuş 45 günlük falan değil büyük bu kuş.

Kuş dişi.Yeni geldiği için her kuş sessiz bekler.Bu arada 45 günlük gibi gelmedi, ama ustalar daha iyi bilir.

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. 3 tane petshopa gösterdim 3 üde erkek ve 45 günlük olduğunu söyledi. bencede dişi ama dişi kuş ele gelmez bu hiç ürkmüyor elden yem yemeye bile başladı.kafam karman çorman anlayacağınız:). dişi olması sorun teşkil eder mi peki?

Geri