Karadeniz Pet

Kuşlaımızın mekanı ,kafesi ve malzemelerinin sağlıklı dezenfenktanı için

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kümesimi haftada bir bu dezenfenktanla yıkıyorum arada bir fısfıs yardımıylada kafes tellerine sıkıyorum ,yemlikleri hergün yıkayamadığımızdan dolayı bu temizleyiciyi püskürtüp siliyorum,
herhafta sonu yemlik ve sulukları bu dezenfenktanla temizliyorum,

Ürün konsantre olduğu için çok az miktarda suyla karıştırılarak kullanılıyor ,
temizlenen yüzey uzun süre temizliğinde kalıcı oluyor ,hem bitkisel hem temizleyici bir ürün üstelik 14 ayrı mikroba karşı son derce etkili

Aşağıda adı geçen tüm bakteriler aslında kuşlarımızın ve bizlerin hastalığına sebep olan bakterilerdir.Arkadaşlar ..Escherichia Coli ATCC 25923, Salmonella Typhimurium ATCC 14028, Enterobacter cloacae ATCC 13047, Proteus Mirabilis, Klepsiella Pneumoniae ATCC 13883, Proteus Vulgaris ATCC 13315, Entorococcus Faecalis ATCC 29212, Yersinia Entorocolitica ATCC 27729, MRSA (Metesilin Direncli Staphylococcus Aureus), Bacillus Cereus ATCC 33019, Bacillus Suptlis ATCC 6633, Candida Albicans , Aspergillus Niger

Kuşlarınızı ve sevdiklerini düşünüyorsanız tavsiye ediyorum ,sipariş vermek isteyenler bu konu altına yazsınlar liste oluşturalım.. Aparatlı 250 ml. 20.50 tl aparatsız 1000 ml. 18 tl

in90fq.png

35in72f.png

Kullanımı :

İlk defa kullanılacak olan yüzeylerde sulandırmadan direkt kullanılır. Kullanılacak alana püskürtün, ovalayarak silin ve durulayın. Kullandığınız temizlik bezi yada süngerin yeni olmasına dikkat edin.Kullanılan bölüme daha sonra kuru bez ile kurulama yaptığınızda kalıcı bir parlaklık sağlayarak kirlenmeyi geciktirmiş olacaksınız.

ÜRÜNÜMÜZ FOSFAT (STTP) İÇERMEZ.

Ürünümüze dair detaylar:

14 adet bakteri üzerinde etkili olan Banyo Wc temizleyicimiz dezenfekte edicidir.Yapılan bilimsel deneyle 14 adet bakteri üzerinde 1/3 oranında sulandırılarak kullanıldığında etkili olan ürünümüz Sağlık Bakablığı tarafından imalat Biosidal Ürün Yönetmeliğine göre ruhsatlandırılarak üretim izni verilmiştir. Adı geçen bakteriler; Escherichia Coli ATCC 25923, Salmonella Typhimurium ATCC 14028, Enterobacter cloacae ATCC 13047, Proteus Mirabilis, Klepsiella Pneumoniae ATCC 13883, Proteus Vulgaris ATCC 13315, Entorococcus Faecalis ATCC 29212, Yersinia Entorocolitica ATCC 27729, MRSA (Metesilin Direncli Staphylococcus Aureus), Bacillus Cereus ATCC 33019, Bacillus Suptlis ATCC 6633, Candida Albicans , Aspergillus Niger.

Ürün talep listesi

1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

Son düzenleme: