petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlar kızgınmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba kuşlar kızgınmı anlamadım. 2 yeşil sürekli öpüşüyor ama mavilerde bir belirti yok. ama bugun 2 yeşilin kavgasına şahit oldum erkek dişinin üstüne uçtu sonra karşı tüneğe geçti aşağı atlıcaktı dişi kuyruğundan tuttu bi 3 4 sn tuttu ve bıraktı şaşırdım kaldım. Yeşil dişi sürekli yuvalığa girip çıkıyor ama çiftleşmesini görmedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

yardımm edecek olan varmı

2. davut kara

davut kara New Member

Beğenileri:
    0
    Yeşil dişi kızışmaya başlamış fakat mavi dişi daha hazır değil gibi görünüyor

3. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

4. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Arkadaşın da dediği gibi yeşil olan kızışmaya başlamış . Erkeğin de daha çabuk kızışmaşı için mama vermenizi tavsiye ederim.

5. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    kızıstırıcı mama kullanıyorum ama nijer kullanmadım acaba nijermi kullansam

Sayfayı Paylaş