Karadeniz Pet

Kuşlarım banyolukta cıftlesmeye calısıyorlar-?

Eemel kahramab

Yeni Üye
Arkadaslar banyokugu takioyorum gidiyor lar yıkanmak yerine orda ciftlesmeye calisiyorlar banyoluk büyük icinde su var döllemeye engel olmaz mi su nas vazgecircem bu huylarindan

Ozgurluk herkesin hakki birakin nasil mutlularsa devam etsinler (bence) :)

vay arkadaş biz kuşların çiftleştiğini görmek için her türlü imkanı sağlıyoruz milletin kuşu banyolukta fantezi peşinde geziyor :D şaka bir yana eğer kuşlar çiftleşiyorsa sıkıntı yok su seviyesi çok bir parmak falan oluyor zaten.

Ozgurluk herkesin hakki birakin nasil mutlularsa devam etsinler (bence) :)

Katılıyorum belki banyoda seviyolar :D işin şakası bir yana banyoda kur yaparlar döllenmede boşa gitmez merak etme sen.

vay arkadaş biz kuşların çiftleştiğini görmek için her türlü imkanı sağlıyoruz milletin kuşu banyolukta fantezi peşinde geziyor :D şaka bir yana eğer kuşlar çiftleşiyorsa sıkıntı yok su seviyesi çok bir parmak falan oluyor zaten.

Bi veteriner suyun sperm kalitesini bozabilir dedigi icin endişe ettim , anlamiyorum milletin kuşu tunekte yapar benimkiler nerde abjk subuk yer var orayi seçiyorlar

Harika bir yorum daha Fantaziyi seviyo demek ki kuşlar :D:D

Geri