Kuşlarım birbirlerine alışamadı :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Hürkan YILMAZ
  Çevrimdışı

  Arkadaşlar kuş bakımında ve bu sitede yeniyim kuşlarım birbirine alışamadı yavruluğa ikiside giriyo ama dişi onu gagalayarak dışarı çıkarıyor erkek yaklaşmak istiyor dişi gagasıyla vuruyor erkek beraber yemekyemek istiyor ama dişi gagalıyor hoop aşa kuşlar 1aydır aynı kafesteler acaba daha beklesemmi alışabilirlermi yardımcı olurmusunuz. Teşekkür ederim .
   
 2. Tevfik AKTUNÇ
  Çevrimdışı

  Hocam anladığıma göre dişi kuşunuz kızışmış, siz sadece yukarı bir yere asın ve bekleyin. Oda kalabalık olmasın ve kuşlarla kimse ilgilenmesin o kadar. Sadece siz ilgilenin, anlattığınıza göre dişi yumurta hazırlıklarına başlıyor gibi.
   
 3. Hürkan YILMAZ
  Çevrimdışı

  Tevfik kardeşim şimdi izzahedeyim daha net şimdi dayım dükkanında 4 çift bakıyodu o 4 çift arasından ikisini bana verdi heralde o ikiside o büyük kafeste çift değildi kendilerine ılımanlık yok ama çok şiddetli kavgalarda yok.Dişi ile erkeğin 30 dk yavrulukta durduğunu bile gördm hafif bi ılımanlık var arasında.

  -- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

  Sizce düzelebilirlermi
   
 4. Tevfik AKTUNÇ
  Çevrimdışı

  Elbette düzelir, sorun olmaz hocam. Kuşlar daha ortamına alışması lazım, daha sonra birbirlerine alışması lazım. Biraz zaman tanıyın herşey olur ;)
   
 5. Hürkan YILMAZ
  Çevrimdışı

  Teşekkür ederim saolasın :)
   

Sayfayı Paylaş