petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarim ciftlesmiyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Eray AYDIN tarafından 29 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Eray AYDIN

Eray AYDIN New Member

Beğenileri:
    1
    20160929_205856.jpg

Arkadaslar erkek 1.5 yildan beri bende. Disiyi alali 10 gun falan oldu. Nijer takviyesi yapiyorum. Mama yapiyorum ama hala ciftlesmediler. Bir oneriniz var midir?

2. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    :D oo oo o işler 10 günde olsaydı 1 oda dolusu yavrum olurdu 2-3 aydır ugrasiyorum eş bile tutmadılar :D:D

3. Eray AYDIN

Eray AYDIN New Member

Beğenileri:
    1
    Hocam ilginiz icin once tesekkur ederim. Haklisiniz elbette ama benimkilerin es tutup tutmadigini bende anlamis degilim daha. Acemiligimizi mazur gorun :) yapabilecek birseyim var mi daha bir oneriniz bir eksikligim vs.

4. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Birbir lerine kur yapiyosa otuyosa iyi anlasiyosa eş tutmuşlardır kuşları kızıstırmak için mama yapın yumurta maması youtubeye arattımı baya videosu var vitaminlerini verin sesiz bi ortam gaga tası filan olursa yuvalıkta takılı olsun sesiz bi ortamda tek bırakın ciflesirler ama ne zaman ciflesirler hic belli olmaz herşey dişiye bağlı

5. Eray AYDIN

Eray AYDIN New Member

Beğenileri:
    1
    Anladim hocam. Erkek kur yapiyor ama disi orali olmuyor :)

6. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Daha 10 gün olmuş normal biraz zaman tanı 2-3 günde bi mama ver dişi kuş kızışmamış

7. Eray AYDIN

Eray AYDIN New Member

Beğenileri:
    1
    Eyvallah hocam

umut asal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş