petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarim cok tartisiyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Bucoo tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Bucoo

Bucoo New Member

Beğenileri:
    0
    S.a. Arkadaslar benim muhabbet kuslarim suanda 5 tane yavrulari olan kuslarim son uc gundur cok tartisiyorlar kafesin icinde ucarak birbirleriyle tartisiyorlar kafa goz giriyorlar anliyacaginiz bu neden olabilir ve benim yapa bilecegim birsey varmi

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Bende de boyle bir cift var, iki tane yavrulari var. Son uc gundur erkek cok hircinlasti. disiye surekli kafa atti, kuyruguna basti, hatta tuylerinin bir kismini yoldu. Benim tahminim erkek ciftlesmek istiyor. Follukta yavrularinin uzerinde disinin uzerine binmeye calisirken yakaladim, yetismeseydim yavrular ezilecekti az kalsin. Erkegin uzerine iki uc kere fisfis ile su siktim, bunu iki gun gunde uc kere tekrarladim, ozellikle erkek kafayi yuvaligin deliginden iceri sokmaya calistiginda yaptim, son bir gundur sakinlesti, disiyi yeniden beslemeye basladi.

Sayfayı Paylaş