petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım eş tutar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferdi tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ferdi

Ferdi Guest

Arkadaşlar merhaba,

Benim 4-5 aylık bir dişi kuşum vardı.Yanına 3-4 aylık bir erke kuş aldım.Kuşlar öpüşüyorlar oynaşıyorlar falan hatta erkek arada bir ayağını dişinin üstüne koymaya çalışıyor fakat bu esnada dişi kuş bağırıp kaçıyor.Sonra öpüşüp birbirini kaşımak için dişi tekrar erkeğin yanına geliyor.Benim sorum şu bu kuşlar eş tutar mı? birde bazen dişi kuşum da sanki erke kuş gibi ayağıyla erkeğin üstüne basmaya çalışıyor .

Teşekkürler...

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Fotoğraf koyarsanız erkek olup olmadığı belli olur. Eğer dişi olarak düşündüğünüz kuşta erkek gibi diğer kuşu beslemeye çalışıyor ve dikleniyorsa muhtemelen bu ikisi de erkektir .:)

3. Ferdi

Ferdi Guest

Yok hocam cinsiyet konusundan eminim dişi olanın ceresi kahverengi erkeğinkide mavi :cool:

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Belli olmaz yine de siz bir foto atmaya çalışın , eğer çok eminseniz dişiniz hazır değildir veya yavrudur kaşımayı oyun sanıyordur o nedenle kaşıyor ve kusuyorlardır birbirlerine..:)

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Söylediklerinize göre zaten eş tutmuşlar ama yaşları küçük vede hazır olmadıkları için henüz çiftleşme olmaz.

Sayfayı Paylaş