petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım hakkında genel bilgi? (yaş, ırk ve kızışma durumu?)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ersin kuscu tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ersin kuscu

Beğenileri:
    0
    merhabalar arkadaşlar. kuşlarımı alalı 3 hafta oldu. ancak dişi kuşun ceresinde bir anormallik var ceresi kahverengiydi ama zamanla kahverengi olan kısım kabuk gibi kalkıp düştü altından beyaz cere göründü şu an sadece ufak bir parça kahverengi kaldı o da düşer yakında. neden böyle olmuş olabilir? onun dışında çiftlerim hakkında genel yorum ve bilgilerinizi rica ediyorum, özellikle yaşları ve ırkları nedir, kızışma durumları nedir, çiftleşmeye ne kadar elverişli görünüyorlar fotoğraflarda göründüğü kadarı ile bilgilendirirseniz sevinirim?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. ersin kuscu

Beğenileri:
    0
    teşekkürler. Yaş ve ırk ilgisi verebilecek olan var mı?

4. Abdurrahman CENGİZ

yerli dişi bir yaşın üstünde, erkek tam bir yaşının basmamış gibi duruyor

#4 Abdurrahman CENGİZ, 6 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ağustos 2014
  5. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    kuslar yerli dişinin kızgınlıgı gecince oyle beyazlar erkek ona yetmez gibi gelio bana cunkı cok kucuk

6. ersin kuscu

Beğenileri:
    0
    yani çiftleşme ihtimalleri çok düşük hatta yok denecek kadar az diyorsunuz :( nasıl bir yol izlemeliyim çiftleşmeleri için beslenme konusunda bir katkım olur mu yoksa kuşları değişmem daha mi iyi olur sizce hangisi? Ben en azından 2-3 ay icinde birleşecek bir çift bulabilir miyim acaba?

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Mama yaparak nijer destekli biraz onlara zaman verebilirsiniz

8. ersin kuscu

Beğenileri:
    0
    kuşlarımdan erkek olanı geçen gün kendisini duvara çarptı ve öldü:( halbuki eve getireli 1 ay olmuştu, neden böyle birşey yaptığını anlamadım:(

Sayfayı Paylaş