Karadeniz Pet

Kuşlarım show ve çek çiftlermi yorumlarınız çok önemli malum masraf yapılıyor.

faruk gezer

Meraklı Üye
İlk resimdekiler jumbo ama normal jumbo diğerleri jumbo kırığı

Teşekkürler ilk resimde gri olan ingiliz değil değilmi. Mavi beyaz olan jumbonun kanat küçük tüyleri aşağı sarkıyor hasatalık belirtisimi yoksa düzelirmi.

Son resimdeki mavi beyaza bayıldım maşallah.

2. çifti yapmamdaki sebep o kuş oldu. yoksa tek çift devam edicektim. Jumbolarda kırmalık varmı yoksa orjinalmi jumbo çifte 400 tl verdim. Şüpheliyse değiştirebilirim.

Son düzenleme:
Maşallah güzeller içine sindiyse paraya fazla takılma ama illede daha vasıflı show istiyorsan üreticilere bakabilirsin sorabilirsin.Hayırlı olsun

Maşallah kuşların renkleri güzel.
Inşallah yavru alırsınız.

Açık konuşmak gerekirse 400 lira çok demişler.Kuşlarda vasıf yok çünkü anca bakıcı olabilirler.Değiştirme imkanın varsa verdiğin paraya değicek kuşlar almanda fayda var.Ne kadar kaliteli kuş bakarsan o kadar iyi.

Maşallah jumbo ve kırık karışık kuşlar ama çok güzeller güzel ve tombiş yavrular alırsınız inşallah.

Hayırlı olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gün gittim tekrar aldığım yere daha vasıflı varmı diye hepsi aynı içlerinden en iyisi benimkiler. Bende bunları vasıflı sanarak almıştım. Kuşlarda vasıf nasıl oluyor detaylı yazabilen olursa çok sevineceğim. Vasıf işi bana çok karışık geliyor.

Son düzenleme:
Geri