petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım yemelerini atıyor!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ergani21 tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ergani21

ergani21 Guest

'benim kuşlar ikiside dişi yemlikteki yemlerini seçiçi olarak sanki içinden begenmedik yemlerini dışarı atıyor ve yemligin içine giriyor ve aldığım yemler hep boşuna gidiyor
    sebebi neden olabilir? Acaba ikiside dişi olduğu içinmi öyle davranıyorlar? yani erkek kuşmu istiyorlar?

#1 ergani21, 21 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ağustos 2013
  2. Onur TÜFEKCİ

ne yemi veriyorsunuz

3. Sevtap DERİN

Oyun oynuyorlardır kendilerince.

4. ergani21

ergani21 Guest

ne ararsan var. ama.en çok buğday ve nijer tohumu tüketiyorlar.küçük top yemlerini atıyorlar. yem.dayanmıyor.yaww. :-/

5. Yunus Emre OĞUZ

benim yeni aldığım kuşda öyleydi kafesdeyken yemliğin içine girer cırpınıp hepsini indirirdi sıkıntıdandı sanırım kuşu dışarı cıkarttım ilk başta az miktarda yem koydum dışarı cıktığından artık dökmüyor yemi açıkınca gidip yeyip tekrar cıkıyor akşamlarıda yemliğin başında az atıştırıp uyuyor

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Benim kuşlarımda yapıyorrdu içine girip debelenip döküyordu.Derin bi yemlik aldım yemini başka bir marka ile değiştirdim dökemiyor/dökmüyor artık :)

Sayfayı Paylaş