petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım yuvalığı kendi temizledi belirti mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ozan Demir tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yuvada 3 yavrum ve 4 yumurta vardıq yavrularn en büyüğü 15 günlük oldu anne yuvalığı kendi düzenlemişti bugün eve geldiğimde 4 yumurtayı dışarı atmış yuvasının içindeki fazlalıklarıda dışarı atmış yuvada ince bi kum kalmış sorum şu acaba yeni yumurta için mi temizledi yavruların iyiliği için mi eğer yumurta içinse bu yavruları öldürmeye çalışacaktır ne gibi tedbirler alayım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Ya beyler bayanlar 20 kişi bakmış 0 cevap kendi sorununuz olduğunda yeri göğü inletiyorsunuz biraz ilgi alaka lütfen.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiç bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum yumurtaları kontrol etseydiniz dolu var mı diye. fazla rahatsız etmeyin

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    İnş dediğiniz gibidir kendisi kırmış zaten 1 i dolu diğerleri boşmuş

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Fazla müdahele etmeyin , yavrulara zarar vereceğini sanmıyorum.Yumurtalar boş olduğu için dışarı atmıştır.

Siz kuluçka bitene kadar sadece temizlim mama yem su takviyesi için rahatsız edin.Diğer türlü pek ilgilenmeyin strese girmesinler.

İnşallah sağlıklı bir şekilde yeme düşer yavrular.

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Günde maksimum 3 kere kontrol ediyorum kursaklar dolu mu diye kontrol esnasında kafesteki mamayı değiştitiyorum okadar fazla rahatsız etmiyin diye akıllı yemlik aldın ancak bu şekilde yem değiştirmekden kurtuldum :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş