petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımda Bir Sıkıntı var..!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yasin51 tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaslar kuslarımda bir sıkıntı var ama çözemedim.kuşlarım gayet sağlıklı çok şükür fakat 15 tane yumurtluyor.yavruları büyütüyor 10-12 günlük olunca yavrular hep ölüyor.bu sıkıntı sadece 4 çift kuşumda var acaba neden oluyor olabilir.yardım ederseniz sevinirim.

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    15 yumurta çok fazla yeterince beslenmiyordur. Bende 5 yavru olunca bile zorlanıyorlar. Son yumurtaları topla. Aç kalıyordur yavrular

3. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    15 yumurtanın 15 ide çıkmıyor 4-5 tanesi çıkıyor bakıyor 10-12 günlük olunca yavrular ölüyor.abinin biri ısırgan otu verdiğin için olabilir sesi fakat ısırgan otunu hepsine veriyorum onlarda bi sıkıntı yok.yumurta felci olma ihtimali var mi

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuluçkaya bir müddet ara verin. Hayvan telef olur.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence de siz çok fazla yoruyorsunuz kuşları zaten 15 yumurtayı ısıtana kadar perişan oluyordur

Sayfayı Paylaş