petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarımın Cinsi Ve Yası Nedir Aceba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Sado Çakır tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    Selam Kuslarımın Cınsı Ve Yası Nedir Aceba alalım 2 3 Ay Oldu aldıgımda altında tek yumurta avrdı kırdıgımda yumurta bostu ıcı donmustu ama 2 gun oldu tekrar bı yumurta dogurdu 2 gundur dısı yuvada yatıyor ama Baska Dogururmu Yada o Yumurtayı cıkarırmı 1 de aldıgım gunden berı sureklı kızıstırıcı verıyordum usları 1 2 haftadır vermıyordum bırakmıstım vermeyı [​IMG]

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim cinsinden anlamam. Flashla çekmişsin flash beni yanıltmıyorsa erkeği 2-3 yaşını geçmiş irisler kocaman. Dişi 1 yaş gibi. Maşallah

3. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    evet flashla cektım erkek ıle dısının cıftlestıgını goremedımde aralarındakı yas sorun olurmu

4. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Yok kardeşim şu aşamada sorun olmaz. Kızıştırıcıdan çok mama önemli zaten ikisi de kızışmış:D

5. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    valla kızıstırıcıyı kestım sadece normal yemlerını verıyorum. ama bır yumurta dogurması canımı sıktı

Sayfayı Paylaş