petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarimin cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve bayrambodrum tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. bayrambodrum

Merhaba

7 aydirmuhabbet kusu besliyorum ama besledigim kuslarin hala cinsiyetini tam olarak bilmiyorum. Kuslari aldigim petshop kuslarin birinin erkek digerinin disi oldugunu soyledi ama kuslari kim gorae cinsiyetiyle alakali farkli bir yorun yapiyordu. Ben de kuslar bikac farkli petshopa goturum sordum ama herbiri farkli bisi soyleyince kafam iyice karisti. En son soylenilen bitane daha erkek al ve erkege yakinlasan kusu biraj digeeini gonder yada basakasina ver oldu. Bende yaptim su anda 3 kusum var ama durum iyice icinden cikilmaz bi halalmaya bbasladi ve cok heecanla baslayan bu hobby neredeyse bitmek uzere rica ets3m siz yardimci olabikirmisiniz

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
  3. bayrambodrum

Bi turlu foto yukleyemedim ama profil resmime yukledigim foto var o kuslardan birinin fotosu burdan bi yorum yapmaniz mumkunmu... daha detayli olmasi icin fotograf yuklemeyi becermem gerekiyor sanirim simdiden ilginiz alakaniz icin cokk tesekkurler

4. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/teknik-destek/konuya-resim-nasil-eklenir-6.html
    buradan bakabılırsın resım yuklemeye profıl resmınden bellı olmaz

5. Raptor

Raptor Guest

Hızlıresim diye aratırsanız google dan resim upload edebilirsiniz vereceği link ile resim koyabilirsiniz

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
  7. bayrambodrum

[​IMG] http://i.hizliresim.com/B9R7NG.jpg

http://i.hizliresim.com/B9R7NG.jpg

resımlerı yukledım ınsallah busefer olmustur.:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

resımlerı yukledım umarım hersey noramldır.. tesekkurler

8. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    1. ve 2. fotodakiler dişi 3. sü erkek

9. bayrambodrum

Cok tesekkurler. 3. Digerlerine gore genc bu cift olma konusunda bi sıkıntı yaratirmi.

Sayfayı Paylaş