Karadeniz Pet

kuslarimin cinsiyeti

• Konbuyu başlatan bayrambodrum
  • Başlangıç tarihi
B

bayrambodrum

Guest
Merhaba

7 aydirmuhabbet kusu besliyorum ama besledigim kuslarin hala cinsiyetini tam olarak bilmiyorum. Kuslari aldigim petshop kuslarin birinin erkek digerinin disi oldugunu soyledi ama kuslari kim gorae cinsiyetiyle alakali farkli bir yorun yapiyordu. Ben de kuslar bikac farkli petshopa goturum sordum ama herbiri farkli bisi soyleyince kafam iyice karisti. En son soylenilen bitane daha erkek al ve erkege yakinlasan kusu biraj digeeini gonder yada basakasina ver oldu. Bende yaptim su anda 3 kusum var ama durum iyice icinden cikilmaz bi halalmaya bbasladi ve cok heecanla baslayan bu hobby neredeyse bitmek uzere rica ets3m siz yardimci olabikirmisiniz

Bi turlu foto yukleyemedim ama profil resmime yukledigim foto var o kuslardan birinin fotosu burdan bi yorum yapmaniz mumkunmu... daha detayli olmasi icin fotograf yuklemeyi becermem gerekiyor sanirim simdiden ilginiz alakaniz icin cokk tesekkurler

Merhaba

7 aydirmuhabbet kusu besliyorum ama besledigim kuslarin hala cinsiyetini tam olarak bilmiyorum. Kuslari aldigim petshop kuslarin birinin erkek digerinin disi oldugunu soyledi ama kuslari kim gorae cinsiyetiyle alakali farkli bir yorun yapiyordu. Ben de kuslar bikac farkli petshopa goturum sordum ama herbiri farkli bisi soyleyince kafam iyice karisti. En son soylenilen bitane daha erkek al ve erkege yakinlasan kusu biraj digeeini gonder yada basakasina ver oldu. Bende yaptim su anda 3 kusum var ama durum iyice icinden cikilmaz bi halalmaya bbasladi ve cok heecanla baslayan bu hobby neredeyse bitmek uzere rica ets3m siz yardimci olabikirmisiniz

Hızlıresim diye aratırsanız google dan resim upload edebilirsiniz vereceği link ile resim koyabilirsiniz

zE2oy9.jpg
http://i.hizliresim.com/B9R7NG.jpg

http://i.hizliresim.com/B9R7NG.jpg

resımlerı yukledım ınsallah busefer olmustur.:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

nG50dg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

kY1dzm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

resımlerı yukledım umarım hersey noramldır.. tesekkurler

Cok tesekkurler. 3. Digerlerine gore genc bu cift olma konusunda bi sıkıntı yaratirmi.

Geri