petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarimin cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Pipet tarafından 12 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Pipet

Pipet Member

Beğenileri:
    9
    Merhaba araniza yeni katildim kusurum olursa affola biraz uzun olacak ama kuslarimi yaklasik 1 ay once aldim aslinda tek almakti niyetim ama pet shopcu onlar kardes ayirma diyince kiyamadim ikisini de aldim kuslar hakkinda pek bilgi sahibi degilil internetten arastirarak bilgileniyorum kuslarimin cinsiyetini ve kac aylik olduklarini merak ediyorum ve konusurlar mi ve bize alisirlar mi resimde pek cikmamis ama beyaz olanin ki pembe gibi

Ekli Dosyalar:

#1 Pipet, 12 Ekim 2016
    Son düzenleme: 12 Ekim 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Aramıza hoşgeldiniz.
    Kuşlarınız hayırlı olsun.
    Beyaz olan erkek diğeri dişi.

3. Pipet

Pipet Member

Beğenileri:
    9
    Eyvah aslinda digerinin disi oldugunu tahmin etmistim beyaza huzur vermiyor kafeste tunekten atiyor surekli bi car car soylenmeler

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O petshopun kazandığı para helal mi acaba denildiği gibi biri erkek diğeri dişi zor olsada egitebilirsiniz keyifli hobiler

5. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    106
    umurundamı acaba. Haram helal farketmez ver allahım düşüncesi hakim genelinde

Sayfayı Paylaş