Karadeniz Pet

kuşlarımın cinsiyetini öğrenmek istiyorum

murat_febe

Meraklı Üye
Merhaba ben kuşlarımın cinsini öğrenmek istiyorum sarı olanı alalı 8.5 ay oldu aldıgımda 1 aylıktı mavi kuşuda bi mola yerinde denk geldi otoyıkamacılar yakalamış ölmesin diye aldım sonradan anlaştılar kafesleri birleştirdim yuvalık taktım birisi içerdeyken digeri yuvaya girmiyor kuş kumu falanda koydum yuvalıga birbirlerini kaşıyolar ama kavgada ediyolar acaba mavi kuş kaç aylıktır ve kuşlarımın cinsiyeti nedir yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Fotograflarını nasıl yükleyebilirim buraya bulamadım

şuan bir hata veriyor resimleri yükleyemedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Pjhl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

Pjhl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:14 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

7w3c9rws_jpg.htm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

7w3c9rws.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

kjl8nboz.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

f4onnvdv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

sarı olanın cinsi sanırım kırmızı gözlü lutino resimde pek belli olmuyor gözlerde kırmızılık var

peki bunlar öpüşüyolar birbirini kaşıyorlar falan ?

Geri