petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarimin cinsleri hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hard_way tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. hard_way

hard_way New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar kuslarimin cinsi nedir acaba soldaki onceden aldim erkek..sagdaki yeni aldim disi cift olsun diye dogrumudur birbiri kasiyolar opusuyolar iyi anlasiyorlar es olurlarmi sizce yeni yuvalikta
    koydum bugun ama icine girmediler daha hic yorumlarinizi bekliyorum.3.resimdeki kus cinsi nedir bn erkek diye almistim

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    İkiside disi onceden aldiginiz kizismaya baslamis yeni aldiginiz 1,5 aylik yavru

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. mervekcrgl

aynen ikiside dişi eş olsun diye 1.5 aylıktan almakda biraz mantıksız olmuş yeni aldıysanız ve eş tutsun diye aldıysanız gidip erkek alın bence değiiştirip

4. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    ikiside dişii kuslarınn 4-5 aylık bir erkek alın yavru kusun yerine genede size kalmıs bişii

5. hard_way

hard_way New Member

Beğenileri:
    0
    Tsk ederim yawru olni yni aldim bugun gidip degistiricem erkekle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Birde bnm eski disim normal erkegi cekoslavakmi oluyo degisik tur ole erkek alsam ve erkek kusun yasi onmlimidir disiden buyukmu olsun neye dikkat edeyim alirkn acaba?

6. Mehmet BORUCU

Farketmez ama es alıp ciftlestirme bence 1,5 2 yasına gelince alırsın kuş icinde daha saglık olur diye biliyorum hem sende kuşunu alıştırırsın keyfini çıkartırsın

Sayfayı Paylaş