Karadeniz Pet

kuslarimin cinsleri hakkinda

hard_way

Yeni Üye
Merhabalar kuslarimin cinsi nedir acaba soldaki onceden aldim erkek..sagdaki yeni aldim disi cift olsun diye dogrumudur birbiri kasiyolar opusuyolar iyi anlasiyorlar es olurlarmi sizce yeni yuvalikta
koydum bugun ama icine girmediler daha hic yorumlarinizi bekliyorum.3.resimdeki kus cinsi nedir bn erkek diye almistim

İkiside disi onceden aldiginiz kizismaya baslamis yeni aldiginiz 1,5 aylik yavru

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aynen ikiside dişi eş olsun diye 1.5 aylıktan almakda biraz mantıksız olmuş yeni aldıysanız ve eş tutsun diye aldıysanız gidip erkek alın bence değiiştirip

ikiside dişii kuslarınn 4-5 aylık bir erkek alın yavru kusun yerine genede size kalmıs bişii

Tsk ederim yawru olni yni aldim bugun gidip degistiricem erkekle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Birde bnm eski disim normal erkegi cekoslavakmi oluyo degisik tur ole erkek alsam ve erkek kusun yasi onmlimidir disiden buyukmu olsun neye dikkat edeyim alirkn acaba?

Farketmez ama es alıp ciftlestirme bence 1,5 2 yasına gelince alırsın kuş icinde daha saglık olur diye biliyorum hem sende kuşunu alıştırırsın keyfini çıkartırsın

Geri