Karadeniz Pet

Kuşlarımın ırkı ne acaba

can yalçın

Yeni Üye
bg5Xvj.jpg

5odlNd.jpg

kuşların ırkı ne acaba yardımcı olurmusunuz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
yavruluk taktım gazete kağıtı koydum içine oldukları oda sessiz baya fazla insan girmez..

gazete kağıdı koymayın içine petshoptan hemster talaşı alın onu koyun kağıttaki mürekkep zararlıdır.

C:\Users\GÖRKEM\Documents\ViberDownloads
slm arkadaslar bir ay önce bir çift kuş aldım hobi amaclı yavru almak için eve ilk getirdigimde öpüşüyorlardı ama şimdi cok nadir öpüşüyorlar sizce bunlar kızışmış mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:09 -->-> Daha önceki mesaj 02:06 --

resim nasıl atacam bide onu bulabilsem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:14 -->-> Daha önceki mesaj 02:09 --

bu resmi nasl atacagım bilen var mı?

Son düzenleme:
slm arkadaslar bir ay önce bir çift kuş aldım hobi amaclı yavru almak için eve ilk getirdigimde öpüşüyorlardı ama şimdi cok nadir öpüşüyorlar sizce bunlar kızışmış mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:09 -->-> Daha önceki mesaj 02:06 --

resim nasıl atacam bide onu bulabilsem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:14 -->-> Daha önceki mesaj 02:09 --

bu resmi nasl atacagım bilen var mı?

Fotoğrafınızı hızlıresim.com a yükleyin oradan forum olan linki kopyalayıp buraya yapıştırın.. Ayrıca fotoğraflardaki kuşlar maşaallah çok güzel inşaallah yavrularınıda seversiniz

teşekkur ederim bunlar kızışmış mı? gagasından anlasılıyormus ama ben pek anlamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:24 -->-> Daha önceki mesaj 02:23 --

?

teşekkur ederim bunlar kızışmış mı? gagasından anlasılıyormus ama ben pek anlamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:24 -->-> Daha önceki mesaj 02:23 --

?

Ben hala göremiyorum ne yazıkki fotoğrafı. Bence başka bir yere konu açın arkadaşımızın sayfasını kirletmeyelim. Hızlıresim.com a girin fotoğrafı yükleyin ve başka bir konu açın. Selam ve dua ile

sizce bu kuslar kızısmıs mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:33 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:33 -->-> Daha önceki mesaj 02:33 --

cok sukur en sonunda oldu galıba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:34 -->-> Daha önceki mesaj 02:33 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Son düzenleme:
dişi kızgın değil erkek tam olmasa da kızgınlaşmış. mama ve nijer verin kızgınlaşşsın ve kuşların üstünde fazla durmayın yani eş kuşlar (yavrusu alınacak kuşlar) ilgiyi sevmezler.

cok tsekkur ederim bi sorum daha olackti.bu kuslari oturma odasina mi yoksa bos bi odaya mi koyayip?

Yumurta falan istiyorsan sessiz sakin bir ortama yok istemiyorsan istediğin yere koyabilirsin.

sessiz bi odadaydı orada kusların hiç sesi cıkmıyordu bende kıyamadım oturma odasına aldım burada ötüyorlar geri sessiz odaya mı alıyım o zaman yoksa burada mı kalsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:40 --

cevap verecek tecrübeli biri yok mu arkadaslar?

Hayırlı olsun ...
Mümkünse yuvalığı yanlardan 2 şer delik delin , talaş uygun ..
Yerlerinde kalsınlar , fiziki mudahake olmaması önemli
Anaçlarda beslenmeye dikkat edin. forumdaki üstadların daha önce yazıları etkili ..
Bol yavru almanız dileği ile

Son düzenleme:
Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Dişi kuş sert davranıyo erkeğe gagalayıp birbirlerini kavga ediyo bu normal mi sizce ?

Geri