petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın Uçuş sorunları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

Arkadaşlar daha önce 1 çift kuşum vardı eve saldıgımda kuşlar direk manevra yaparak kafes'e giriyorlardı isimleriyle hitap ettiğin zaman kafese giriyorlardı yeni aldıgım 15 kasımda aldıgım 1 çift yine kuşum var diğerlerini sattım . Yeni aldıgım kuşlarım o kadar sinir bozucular ki sürekli kapı üstlerine cercevelere ve kablolara konuyolar buda sinirimi bozuyo hiç kafese girmiyorlar illa yakalamak gerekiyo artık hiç salmıcam diyorum

2. Ceren Çağlayan

Kafeste hapis olmak istemiyorlardir :) Acikinca girerler mutlaka, kapi ustunde cercevede kime zararlari var ki hem? Onlardan geri kalanlari islak bir bezle silebilirsiniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Samet Çağlar

kapı üstünde çerçeve üstünde durup pisledikleri zaman anne fırçasına neden oluyorlar :D

4. YASİN AY

YASİN AY Guest

ama işte girmiyorlar deli ediyorlar beni sanki kafes yok gibi davranıyorlar sürekli kapı üstlerinde oynaşıyorlar

5. Hürkan YILMAZ

Sen yine iyisin benim bi kuşum habire lambalara konuyo koşuşturuyom 2 lamba olunca birinden birine uçuyo ama bi çözüm buldum gazete koydum lambalara ve koncak yer kalmayınca yere konuyo şimdi elime bile alıştı

Sayfayı Paylaş