Karadeniz Pet

Kuşlarımın Uçuş sorunları

• Konbuyu başlatan YASİN AY
  • Başlangıç tarihi
Y

YASİN AY

Guest
Arkadaşlar daha önce 1 çift kuşum vardı eve saldıgımda kuşlar direk manevra yaparak kafes'e giriyorlardı isimleriyle hitap ettiğin zaman kafese giriyorlardı yeni aldıgım 15 kasımda aldıgım 1 çift yine kuşum var diğerlerini sattım . Yeni aldıgım kuşlarım o kadar sinir bozucular ki sürekli kapı üstlerine cercevelere ve kablolara konuyolar buda sinirimi bozuyo hiç kafese girmiyorlar illa yakalamak gerekiyo artık hiç salmıcam diyorum

Arkadaşlar daha önce 1 çift kuşum vardı eve saldıgımda kuşlar direk manevra yaparak kafes'e giriyorlardı isimleriyle hitap ettiğin zaman kafese giriyorlardı yeni aldıgım 15 kasımda aldıgım 1 çift yine kuşum var diğerlerini sattım . Yeni aldıgım kuşlarım o kadar sinir bozucular ki sürekli kapı üstlerine cercevelere ve kablolara konuyolar buda sinirimi bozuyo hiç kafese girmiyorlar illa yakalamak gerekiyo artık hiç salmıcam diyorum

Kafeste hapis olmak istemiyorlardir :) Acikinca girerler mutlaka, kapi ustunde cercevede kime zararlari var ki hem? Onlardan geri kalanlari islak bir bezle silebilirsiniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kafeste hapis olmak istemiyorlardir :) Acikinca girerler mutlaka, kapi ustunde cercevede kime zararlari var ki hem? Onlardan geri kalanlari islak bir bezle silebilirsiniz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

kapı üstünde çerçeve üstünde durup pisledikleri zaman anne fırçasına neden oluyorlar :D

ama işte girmiyorlar deli ediyorlar beni sanki kafes yok gibi davranıyorlar sürekli kapı üstlerinde oynaşıyorlar

Sen yine iyisin benim bi kuşum habire lambalara konuyo koşuşturuyom 2 lamba olunca birinden birine uçuyo ama bi çözüm buldum gazete koydum lambalara ve koncak yer kalmayınca yere konuyo şimdi elime bile alıştı

Geri