petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusma Sorunu Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve tufi 76 tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. tufi 76

tufi 76 New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle Merhabalar.
    Kuşum dün akşam ani bir şekilde kusmaya başladı.İştahında ve kendisinde gözle görülür bir durgunluk yok.Kafasını sallayıp yemleri dışarı saçıyor sadece.Bana çok bağlı fakat.Evde bir tek bana geliyor ,elimden omuzumdan kolay kolay ayrılmaz.Genelde kur amaçlıda yaptıklarını okudum çünkü sahiplerine .Kuş kumu da var her zaman kafesinde.Tek korkum hastalık yüzünden olmaması.Daha 3 aylık bir kuş.
    Konu hakkında fikri olan yazarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    dediginiz gibi kur amaclı olabılır ama daha 3 aylık dıyorsunuz bu yuzden bence sindirim ile ilgili bir sey olabılır önlem olarak suyuna 5-6 damla elma sirkesi damlatın bir gün demiz su bir gun elma sirkeli su koyun bır hafta yapın bu işlemi

3. tufi 76

tufi 76 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler Murat Bey.Dediğinizi uygulayacağım.Başka yapmam gereken bir şey varsa diğer arkadaşlarda lütfen yazsın.

4. ufuklarotesi

ufuklarotesi New Member

Beğenileri:
    0
    nasıl oldu hocam kuşunuz? kusması geçti mi?

5. tufi 76

tufi 76 New Member

Beğenileri:
    0
    Sadece bir gün sürdü.Sonrasında kesildi.Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş