petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum benden kaçıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Özgün Can ERDOĞAN tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. arkadaşlar kuşumA Dokunmak istiyorum ama o kaçıyor yada yanıma gelsin diye uğraşıyorum o benden kaçıyor lütfen acil yardım edin

arkadaşlar resimleri bunlar

aslında daha çok resmi var ama bizim bluetoot bozuk olduğu için pc kameramla çektim

birde yaşadıı kafes bu sizce onun için rahatmıdır

| |
    | |
    \/

şimdiden tşk

#1 Özgün Can ERDOĞAN, 12 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2013
  2. suyunun yerinide bulamıyo

#2 Özgün Can ERDOĞAN, 12 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2013
  3. Işıl KEGEÇ
    Gizli

Elden çok korkuyorlar eğer yeniyse zamanla alışır kaçması normal yani

4. Ayşegül YÜCEL
    Gizli

Geldiğinde ilk 1 ay salmamalısınız. Ortama ve size yavaş yavaş alışmalı ki ikiniz arasındaki bağ daha kuvvetli olsun. Salmadan kafese elinizi sokup işaret parmağınızı göbeğine tutarak parmağınıza getirtmeye çalışın. Buna alışırsa zaten ortamda başka kuş olmadığı takdirde sizden kaçmaz.

5. kendisi tek kuş evde parmağım sokunca hemen kaçıyo onunda resmini koyayım

6. Zeynep NUR
    Gizli

alışması zaman alacak.... biraz sabretmelisin mesela benim kuşum 1 yaşındaydı ve ele alışık değildi oysa hep elimize alıyorduk sonra da 1 hafta köye gittik öldü... :(

7. üzüldüm
    geçmiş olsun

#9 Özgün Can ERDOĞAN, 13 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Nisan 2013

Sayfayı Paylaş