petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum bi haftadir hasta antibiyotik kullaniyorum 3 gundur napabilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Kivim benim tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Hapsirmayla basladi ilk burun akintisi var dun su kustu yemek yemesi iyi pek nesesi olmasada ucuyo arada akintidan sanirim ceresinin ustu kel gorunuyo arada hirildiyo ve nefes almaya calisir gibi burnunu cekiyo aksiriyor napicam ne yapmaliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

Yardimci olurmusunuz

2. boncuk_chuky

boncuk_chuky New Member

Beğenileri:
    0
    benim eski kuşumda da böyle oluyordu.veterinere götürmedim öldü ne yazık ki :( geç kalmadan veterinere götürmelisin üşütmüş kuşun
    Geçmiş olsun...

3. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Goturdum iste antibiyotik verdi korkutma ya:(

4. boncuk_chuky

boncuk_chuky New Member

Beğenileri:
    0
    o zaman çok korkmana gerek yok antibiyotik geçirir merak etme

5. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    İnsallah pek gectigi yok ama hapsirigi kesildide su ceresinin ustu uzucu

6. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Büyük ihtimalle soğuk algınlığıdır.Soğuktan uzak tut,odanın neminin ve sıcaklığının uygun olduğundan emin ol.Sonra veterinerin verdiği antibiyotiği uygula.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Surekli uzeri ortulu cam pencere acilmiyo oda sicak havada sicak zaten mumkun oldugunca guneslendiriyoruz antibiyotik ve verselenin vitaminini veriyorum hareketli oldukca yemeside iyi bi burun akintisi ve nefes alirken boyle burnu dolu gibi bide gagasini surekli sert yerlere surtmeye calisiyo akintidan herhal ins duzelir:/

8. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    Antibiyotikle sınırlı kalma onuda düzenli kullan kardeşim ek olarakda suyuna vitamin kullan alıcağın vitamin petshopa sordugun zaman veteriner onaylı olsun ve son kullanma tarihine bak yada suyuna 1 damla limon sık ama sakın limon suyu sıkma o kimyasal madde içerir gercek limondan 1 damla damlat.

Kanarya yemi aspur vermeyi ihmal etme geçmiş olsun. tedaviyi iyi yapar ve ilgilenirsen bişey olmaz Allahın izni ile Geçmiş olsun.

9. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Verselenin omni-vit isimli vitaminiyle veterinerin antibiyotigini karistirip veriyorum havuc veriyorum bide faydali olsun diye sicak tutuyorum ne zamana toparlar sence abim

10. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    ortalama 2 hafta içersinde tamamen sağlıgına kavuşcaktır. inşallah yeterince ilgilen ve iyleşene kadar asla eline alma kafesinde dinlensin ve kafesini günlük temizle kardeşim kuşlarda hijyen cok önemli. ek olarakda sürekli kafesin yanına otur konuş onla ilgini göster fazlada sıcak yerde tutma normal olsun sıcaklık. ceyranda bırakma geçmiş olsun.

11. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Halsiz değilse ve hareketliyse Allahın izniyle düzeliyordur...

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Tesekkur ederim:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

Cok tesekkur ederim bugun biraz sevdirdi kendini diger kuslarin sesini duyunca kiyamadim cikardim disari ama haklisin kafesinde tutayim abim

Sayfayı Paylaş