Karadeniz Pet

Kusum bi haftadir tek kanadini surekli yukarda tutuyor onemli

emreazman

Yeni Üye
927BA4DE-B4EC-41D1-B890-2D82A5CFECFB.png
Arkadaslar merhaba, kusum bi haftadir tek kanadini yukari kaldiriyo ilk baslarda onemsemedik sonra dahada cogaldi bu hareketi yapmasi , veterinere goturduk bakti birseyi yok kirik olsa ucamaz dedi kusun ucmasinda bi problem yok diger kuslar uctugu zaman vey bunu sikistirdiklari zaman mecbur kalinca ucuyo ama kendi istegiyle hic ucmuyo nesesi yok hic aci cekiyor gibi doktora tek kanadi surekli yukarida dedik sicaktan bunaldigi icin yapiyodir diyo sacma geldi bana tek kanadini kaldiriyo ve surekli kac aydir bizde hic gormedim boyle birsey. kusun yemesinde icmesinde sorun yok dengedede duruyo ama bu tek kanadini surekli yukarda tutmasi kafama takiliyo. disardayken bi yere carptigini gormedim cok guzel ucan bi kustu disarda carpmis olamaz kafes icindemi oldu noldu anlamadim resimlerini atiyorum bi bakarsaniz sevinirim

Ekli dosyalar

• 7E86AE17-70F5-4E27-ACF8-3466D085CFEA.png
    7E86AE17-70F5-4E27-ACF8-3466D085CFEA.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 8
Geçmiş olsun. Geceleri de takip ediyor musunuz, uyku halindeyken de kanadı yukarıda mı?
Sıcaktan bu kadar kaldrmazlar, ilk akla gelen incinmiş olması ve rahatsız olduğu için böyle durması

Geçmiş olsun. Geceleri de takip ediyor musunuz, uyku halindeyken de kanadı yukarıda mı?
Sıcaktan bu kadar kaldrmazlar, ilk akla gelen incinmiş olması ve rahatsız olduğu için böyle durması

uyku halindeyken kanadini bazen kaldiriyo ama kanadi yinede vucuduna yapisik degil ayri tutuyo vucudundan

Ülkemizde veterinerlerin donanımları maalesef epey yetersiz. Eğer yakınlarınızda kapsamlı bir veteriner kliniği varsa götürmeyi, film çektirip ortopedik bir sorun olup olmadığını anlamaya çalışın

veterinerlik fakultesine goturdum bakti kirik felan gorunmiyo rontgene sokmaya gerek yok dedi ama goturucem ben bi daha rontgene soksunlar emin olim neyi varmis. Baska bi tavsiyeniz varmi peki kusu kafesten cikarimi ciktigi zaman cok ucmasa digerleri disarida olunca iceride kalmak istemiyo disari cikmak istiyor

Uçmakta zorlanıyorsa çıkarmayın. Diğerleri uçarken o da hareket etmek isteyip kendimi zorlarsa zarar görebilir

Uçmakta zorlanıyorsa çıkarmayın. Diğerleri uçarken o da hareket etmek isteyip kendimi zorlarsa zarar görebilir
ucmasinda bi aksama gormedim ama ucma istegi yok eskiden durdugu yerde durmazdi simdi cok nadir ucuyor ama uctugu zamanda duzgun ucuyo anlam veremedjm vallahi ben bi daha goturim fakulteye rontgen ceksinler incinmemi var ne var ciksin ortaya

Uçabiliyorsa kırık yok o kesin. Çıkık veya incinme var. Film çekilerek anlaşılması gerek. Kanat altında ur falan var mı ? Ona da baksınlar.

Geri