Karadeniz Pet

Kuşum birtürlü salıncağına alışamadı

Recai SULAMİS

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar kuşum bir türlü salıncağa alışamadı alalı 4 gün oluyor salıncak değer değmez uçuyor ne yapmalıyım nasıl daha çabuk alıştırırım

kafese alışması ı bekleyin kendi keşfedecektir bütün yerleri şuan korkuyor olabilir zamanla birde elinizle yem vermeyi unutmayın kuşa elinize alışması için

kafese alışması ı bekleyin kendi keşfedecektir bütün yerleri şuan korkuyor olabilir zamanla birde elinizle yem vermeyi unutmayın kuşa elinize alışması için
Kuş elime alıştı hocam yem de zaten veriyordum elimden inş alışır salıncağa kafesin içini bence tam anlamıyla keşfetmiştir ama bilemiyorum

kendin alıp zorla koyma kuşlar zaten doğadaki en meraklı hayvanlar merakına yenik düşüp kendisi gidecektir salıncağına zaten
Zorlamıyorum hocam zaten kafesin içinde salıncak inş salıncağa gider teşekkür ederim

Zorlamıyorum hocam zaten kafesin içinde salıncak inş salıncağa gider teşekkür ederim
kuşlara salıncak yerine zilli oyuncak vermeyi daha doğru buluyorum zilli oyuncakları başka bir canlı gibi görüp oyun oynamayı daha çok seviyorlar (tek olan kuşlarda, çift olan kuşlarda oyuncağa gerek yok zaten)

kuşlara salıncak yerine zilli oyuncak vermeyi daha doğru buluyorum zilli oyuncakları başka bir canlı gibi görüp oyun oynamayı daha çok seviyorlar (tek olan kuşlarda, çift olan kuşlarda oyuncağa gerek yok zaten)
saolun hocam

Hocam siz yanlış anlamışsınız salıncağı alalı 4 gün oluyor kuş 1 haftadır bende eve bana fln alıştı

Geri