petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok kaşınıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BRS ASLI tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

2 aylık bı kusum var alalı 3 gun oluyor alalı bugun gozlemledıgım kadarıyla fazlasıyla kasınıyo gıbıme geldı ayagıyla kafasını kasıyo kanadını kuyrugunu gagasıyla duzeltıyo tuylerını sonrada kendını kabartıp sılkelenıyo beyaz kepege benzer bısey dokuldugunu gordum sılkelendıkten sonra ılk baktıgım kus oldugunda karar veremedim acaba bu durumlar normal mi ? degılse nedir ve ne yapmalıyım?

2. Tunç ÇAĞATAY

Normal davranış bunlar tüye girdiyse yapar bunları normaldir.

3. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

bu kaısnma hareketlerını cok fazla sık tekrarlıyo sureklı bı sılkelenme halınde bıseyımı var merak etım bende

4. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    alışmadığı için can sıkıntısından çokça yapar öyle şeyleri ama beyaz bişey gördüyseniz avisprey alıp bit için sıkabilirsiniz

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bit olmadan kuşunuza bit spreyi falan sıkmayın. Kuşlar tüylerini tararlar. Taramazsa anormaldir. Yine de hareketlerini bi videosunu koyabilirsiniz.

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    başlığı daha açıklayıcı yapabilirsiniz lütfen kurallara uyalım

7. BRS ASLI

BRS ASLI Guest

Oyle bi kural oldugunun farkinda degildim yoksa kuralar ne icindir uymak icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

parmagıma geldıgınde kasır gıbı baktım tuylerıne ve takıp etım kasırken kendını bıte benzer bısey gormedım dokulen kepek tarzıydı

#7 BRS ASLI, 29 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ekim 2014
  8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    foto yollasan iyiy olur... büyük bir olasılıkla kuş tüyde

Sayfayı Paylaş