Karadeniz Pet

Kuşum çok kötü yardım edin

mavis03802

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Kuşum 5 gündür falan ishal. Asla yem yemiyor yese bile 3 4 tane anca yiyor yumurta maması ile idare ediyorum ayçiçeği çekirdeği falan veriyorum onları yiyor yem yemiyor ama ne kadar vermeye çalışsam da doğru düzgün yemedi. Kaç gündür normale göre çok sessiz kabarıyor uyuyor. Aşırı tüy döküyor bir de ondan olabilir diye düşündüm ama yem yememesi çok endişelendirdi. Şuan biraz daha iyi gibi görünüyor ötüyor falan ama şuanki dışkısı beni çok endişelendirdi ishal değil gibi artık ama dışkısında sindirilmemiş yemler var. Bundan önce dışkısı sıvı çok koyu yeşil renkteydi. Ne yapacağımı bilmiyorum bilgisi olanlar cevap verebilir mi lütfen? Bir iki gün önce başka forumlara da yazmıştım ama doğru düzgün cevap alamadım bulunduğum yerde hiç veteriner hekim yok nereye gittiysem kuşlara bakmıyoruz dediler kuşumu kaybetmek istemiyorum lütfen yardım eder misiniz

Ekli dosyalar

• IMG-20231104-WA0030.jpg
    IMG-20231104-WA0030.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 20
Tüy dönemlerinde halsiz olurlar ancak besleniyor olması gerekli. Sanırım bir sindirim problemi de yaşıyor dışkısında yemler var çünkü. Kafeste grit kuş kumu var mı probiyotik kullanıyor musunuz

Tüy dönemlerinde halsiz olurlar ancak besleniyor olması gerekli. Sanırım bir sindirim problemi de yaşıyor dışkısında yemler var çünkü. Kafeste grit kuş kumu var mı probiyotik kullanıyor musunuz
kuş kumu yok ama kömür var o da sindirime yardım ediyor bildiğim kadarıyla bugün sonunda bir veteriner bulup oraya götürdüm ciddi bir şey yok dedi multivitamin ve bir ilaç verdi ilacın fotoğrafını koyacağım şimdi emin olamadım vermeli miyim diye ayrıca probiyotik önerdi

Ekli dosyalar

• pharmax-respiramax-solunum-rahatlatici-30-ml-kus-yemi-katkisi-vitamin-pharmax-43868-15-O.jpg
    pharmax-respiramax-solunum-rahatlatici-30-ml-kus-yemi-katkisi-vitamin-pharmax-43868-15-O.jpg
    22.4 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20231105_163815.jpg
    IMG_20231105_163815.jpg
    841.1 KB · Görüntüleme: 15
Geri