Karadeniz Pet

kuşum çok vahşi oldu :(

• Konbuyu başlatan Çağrı yalçıncı
  • Başlangıç tarihi
Ç

Çağrı yalçıncı

Guest
İlk önce çift olarak aldım fakat ikiside erkek çıktı. Bir dişi aldm ve dişi arkadaşıni buldu 3 kuşum iyi anlaşıyorlardı. Yanlız olanada dişi alacaktım fakat bir erkek öldü. Almaktan vazgeçtim bir süre sonra dişide öldü ve kuşum ela pskolojik olarak çok kötü oldu. Uçmuyordu ama sonra düzeldi bize daha yakın oldu bundan eş almayı biraz daha uzattım. Diğer kuşlarım huysuzdu ısırıyordu ama ela h
iç ısırmıyor huysuzluk yapmıyordu. Götürdüğüm kuşçu bunu bana ver sana iki kuş vereyim bile dedi. Babacık diyor. Geçenlerde elime aldım sevdim ve bit ilacı sıktım çok bağırdı uçmak istedi ve korktu. O günden beri elimi yaklaştırınca kaçıyor ve ısırıyor sevemiyorum bile çok kötü durumdayım bir yardımcı olun lutfen

ilacı sıktığınızdan beri ne kadar süre geçti ? vahşileşti dediğiniz periyot ne kadar bir süre ?

İlacı sıktığım anda sanki onu öldürcekmişim gbi bağırdı. Sonra sürekli elimi ısırıyor elime gelmiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:37 --

Sömestrda sıkmıştım

Geri