Karadeniz Pet

Kuşum coştu Eş almalımıyım ?

Ne kuşlar var ya bizimki 1 yaşında ama dişinin yanında montofon gidi duruyor :(

Maaşallah bu arada çok fena bu:))

Sizinkide açılır inşallah. Bu da yerinde durmuyor bakalım dişi alınca napıcak tam tersi olmasın :) Bakalım birazdan kızgın kuşlara bakmaya gidiyoruz bugünde video ya çemiş kuş çalışmalara 1,5 aydır ara vermeden devam ediyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:53 --

Kafesi büyüttü arkadaşım kızgın dişilere de bakmaya başladık beraber, tam olarak şimdi ne yapması lazım yuvalığın içine talaş serpsinmi çiftleşince kuşlaraspur dal darı sularına damlatılan vitamin neler alsın :)

Yuvalığa talaş serpin öylce kalsin ztn dişi kuş fazlalığı atiyor dışarı ayarlıyor o kendini suya vitamini 2 günde bir verin haftada birde yumurta maması verin en iyisi

Ele almaya korkar olduk :) gecen gun elimize aldik almaz olaydık parmaklarımızda çiftleşmeye başladı kuşu durduramiyoruz suan bile yapıyor acayip bise oldu Kac aylık sizce ona gore dışı alcaz
:D
Tanıdığınız bir üreticiden hazır bir dişi alin. Yanina koyun. Yalniz kafes sanki küçük gibi. Biraz daha büyük bir kafes alın. 10 gün birarada kalsinlar. Sularina ferti-vit katin. 10 gün sonra yuvaligi takin. Olur inşallah.

Geçen gün kafes aldı arkadaşım zaten al al diyip duruyodum çift alma meselesi çıkınca aldırdım. Şimdi eş bakıyoruz kızgın, bulupta alınca yan yana koyacaz kafeslerde eş tuttuklarında da ikisini büyük kafese alıcak zaten. Bakalım nasip hem o hem ben ilk yavrularımızı alırız inşallah, bende amcaları olurum :D

Geri