petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum diriyorKafasını Sevdirmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ysfgkts tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim kuş gövdesinden sevdiriyor, arkasından bazen sevdiriyor ama başından ve boynundan hiç sevdirmiyor hemen ısırıyor. Sizce ne yapmalıyım?

#1 ysfgkts, 2 Ocak 2015
    Son düzenleme: 2 Ocak 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bir süre izin verdiği yerlerinden sev. Sonra sonra istediğin yerlere de el atarsın. :)

3. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim karnını sevdiğim zamanlarda bazen ısırıyot bazende elimin üstüne çıkıyor. Sizce bunun için ne yapmalıyım

4. Kerem Beyli

Kerem Beyli New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşda öle boynunu falan sevdirmiyor(yani kaşımama izin vermiyor) ama bu aralar dikkat ettim kuşum ne zaman kendi boynunu ve etrafındaki tüyleri kaşıdığı zaman yavaşça parmağımı uzatınca o kendi tüylerini kabartıp kaşımama izin veriyor

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Benim kuşum da eskiden sevdirirdi kaşıtırdı şimdi izin vermiyor. Biraz da kuşun karakteriyle alakalı.

Sayfayı Paylaş