Karadeniz Pet

Kuşum dişi mi erkek mi bakar mısınız?

Tarık

Yeni Üye
Selam Aleyküm herkese. Benim öğrenmek istediğim konu şu. 2 gün önce kuş aldım. Adam Jumbo ve erkek dedi. Acaba erkek mi? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Fotoğrafı:
https://i.hizliresim.com/BAMaNG.jpg

• Çok teşekkür ederim. Peki size göre türü ney? Adam 45 günlük bunlar dedi. Sanırım öyle alnında çizgiler var daha ve ben bunu gerçekten güzelce eğitmek istiyorum eğer gerekli ilgiyi gösterirsem konuşur mu? Yani bunun türüyle ilgisi var mı? Çekoslovak yada Jumbo olması. Ayrıca erkek olduğunu cere renginden mi anladınız? Mor ama biraz açık renkte sanırım. Bu erkek olduğunu mu gösteriyor?

Masallah cok güzel bir kuş sanirim yerli erkek. 2 aya klamz konuşur ilgilenirseniz.

• Çok teşekkür ederim. Peki size göre türü ney? Adam 45 günlük bunlar dedi. Sanırım öyle alnında çizgiler var daha ve ben bunu gerçekten güzelce eğitmek istiyorum eğer gerekli ilgiyi gösterirsem konuşur mu? Yani bunun türüyle ilgisi var mı? Çekoslovak yada Jumbo olması. Ayrıca erkek olduğunu cere renginden mi anladınız? Mor ama biraz açık renkte sanırım. Bu erkek olduğunu mu gösteriyor?

Ekli dosyalar

• muhabbet-kusu-cinsiyet-ayrimi-resimli.jpg
    muhabbet-kusu-cinsiyet-ayrimi-resimli.jpg
    24.3 KB · Görüntüleme: 16
@Limon44 çok teşekkür ederim inşAllah Allah'ın izniyle konuşur. Gerçekten çok istiyorum konuşmasını ve çok ilgileniyorum. :)

Kolay kelimeleri once tekrarlayin sizi dinleyecektir. Mesela aşkım veya cici kus gibi. Benim erkek kusumun ilk öğrendiği kelime aşkım di. Gerci kendi öğrendi dişi ye de öğretti.. :)

Kuş erkek ve Hollanda diye tabir edilen boyutlarda. İlk tüyünü değiştirdikten sonra daha da irileşecektir. O zaman tam olarak jumbo mu değil mi belli olur...

Evet dinliyor beni ve bir şeyler demeye çalışıyor. İnşAllah öğrenir ve bir çok kelime öğretirim. Çok istiyorum kuş hastası oldum yaa. Konuşmasını çok istiyorum. :) @Selçuk YÜKSEL abi biraz daha irileşir mi acaba? Yeterince iri diye düşünüyorum. Keşke biraz daha irileşse.

Geri