petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum gunlerdir ishal? İlac ismi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Kivim benim tarafından 9 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Duzelemedi dogal olan her yontemi denedim ilacsiz olmicak sanirim ilac onerirmisiniz? Avidiare kullanmaya basladim ona mi devam edeyim yoksa baska bisiye mu basliyim etkili hemen toparlayabilcek bisiler?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Umarım hastalık konusunda uzman kişiler biran önce görür ve cevaplar çok çok geçmiş olsun

3. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Sagolun sizde hep yardimci olmaya calisiyosunuz ama tum ureticiler sitede sadece alim satim ya bikac fotografla ilgileniyolar biri fotigraf atsa sayfalarca yorum gelirken gunlerdir soru soruyorum kusum olmek uzere ama takan yok. Sanirim site sadece alim satimla ilgileniyo ..

4. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Sirkeli suyu denemissinizdir muhtemelen. İlaç konusunda keske bir bilgim olsa. Cok gecmiş olsun umarım iyileşir bir an önce

5. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Cok tesekkur ederim denedim evet simdi reflor kullanmaya karar verdim kuslara da veriliyormus

6. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Bu reflor kullanımı yeni bir bilgi oldu bana da:) gelişmeleri paylasın lütfen

7. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    geçmiş olsun önceki ilanlarını görmedim şahsen kuşunuzun ve dışkısının resimlerini atarsanız ne durumda olduğunu görmüş oluruz ona göre yardımcı oluruz

8. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Goruntusunde bi problem yok ondan sadece diskiyi attim hali iyi gibi arada ucuyo otuyo ama genelde uyuyo ayrica az yiyor ve kabuklu kabuksuz yem yemiyor napicam

9. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Eğer durumu kötü yem yiyemeyecek halde ise Sulphamezatin,Ecrefurly,Cesamolin kullanılabilir.

10. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Suan reflor kullanmaya basladim cok sukur bugun istahla yedi ilk defa ins duzelir

11. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Benim önerdiğim ilaçlar ağır ilaçlardır. İnşallah onlara gerek kalmadan düzelir.

12. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    İnsallah evet daha cok yavru ilac dayamak istemedim bide reflorden sonra probiyotik tedavisi gerekirmi yogurt suyu vs

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. reflor muhabbet kuşu