Karadeniz Pet

Kusum gunlerdir ishal? İlac ismi?

Kivim benim

Meraklı Üye
Duzelemedi dogal olan her yontemi denedim ilacsiz olmicak sanirim ilac onerirmisiniz? Avidiare kullanmaya basladim ona mi devam edeyim yoksa baska bisiye mu basliyim etkili hemen toparlayabilcek bisiler?

Umarım hastalık konusunda uzman kişiler biran önce görür ve cevaplar çok çok geçmiş olsun

Umarım hastalık konusunda uzman kişiler biran önce görür ve cevaplar çok çok geçmiş olsun

Sagolun sizde hep yardimci olmaya calisiyosunuz ama tum ureticiler sitede sadece alim satim ya bikac fotografla ilgileniyolar biri fotigraf atsa sayfalarca yorum gelirken gunlerdir soru soruyorum kusum olmek uzere ama takan yok. Sanirim site sadece alim satimla ilgileniyo ..

Sirkeli suyu denemissinizdir muhtemelen. İlaç konusunda keske bir bilgim olsa. Cok gecmiş olsun umarım iyileşir bir an önce

Bu reflor kullanımı yeni bir bilgi oldu bana da:) gelişmeleri paylasın lütfen

Sagolun sizde hep yardimci olmaya calisiyosunuz ama tum ureticiler sitede sadece alim satim ya bikac fotografla ilgileniyolar biri fotigraf atsa sayfalarca yorum gelirken gunlerdir soru soruyorum kusum olmek uzere ama takan yok. Sanirim site sadece alim satimla ilgileniyo ..

geçmiş olsun önceki ilanlarını görmedim şahsen kuşunuzun ve dışkısının resimlerini atarsanız ne durumda olduğunu görmüş oluruz ona göre yardımcı oluruz

geçmiş olsun önceki ilanlarını görmedim şahsen kuşunuzun ve dışkısının resimlerini atarsanız ne durumda olduğunu görmüş oluruz ona göre yardımcı oluruz

Goruntusunde bi problem yok ondan sadece diskiyi attim hali iyi gibi arada ucuyo otuyo ama genelde uyuyo ayrica az yiyor ve kabuklu kabuksuz yem yemiyor napicam

Eğer durumu kötü yem yiyemeyecek halde ise Sulphamezatin,Ecrefurly,Cesamolin kullanılabilir.