Karadeniz Pet

Kuşum hapşırıyo sanırım

Onuralp Topal

Yeni Üye
Kuşum hapşırıyo sanırım. Kafasını sallayınca da su gibi bişeyler, damlacıklar çıkıyor acaba hastamıdır ne yapmalıyım?
Keyfi yerinde yemde yiyiyor tüylerini de kabartmıyo.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:24 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

Yada tükürüğü olabilir mi sular?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:24 --

http://i.hizliresim.com/qRp60Z.jpg
Burnunda bir akıntı görünmüyor ama

Kuşunuz sabit yerindeyken fotoğrafını koyarmısınız? Hapşırması gayet normal bence.

Benim kuşum da genelde hapşırır gibi ses çıkarıyor, yem yemesinde hareketlerinde vs sıkıntı yok, heralde belirli bir zamana özgü bir durum, eğer başka bir sorunu yoksa bir şey olucağını pek sanmıyorum ama yine de suyuna vitamin katmaya, yumurtalı mama yapmaya devam et. Zaten gagası da henüz siyah, çok tatlı bir yavru, tüyü kadar ömrü olsun :)

Benim kuşum da genelde hapşırır gibi ses çıkarıyor, yem yemesinde hareketlerinde vs sıkıntı yok, heralde belirli bir zamana özgü bir durum, eğer başka bir sorunu yoksa bir şey olucağını pek sanmıyorum ama yine de suyuna vitamin katmaya, yumurtalı mama yapmaya devam et. Zaten gagası da henüz siyah, çok tatlı bir yavru, tüyü kadar ömrü olsun :)
Teşekkürler sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Kuşun gayet sağlıklı bence hiç bir şeyi o bir mübiş daha :) bulunduğu ortamdan kaynaklanıyordur ortama alışınca geçer hapşırması :D
Teşekkürler

Geri