petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı acaba..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve siyahi tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşu alalı dört gün oldu. Uçmayı daha tam öğrenemedi bile. Kuşu aldığım günden beri hiç ötmüyor. Yanına gidip parmağımı uzatıyorum hiç tepki vermiyor.
    Bir de dili siyah bu normal mi? Kuş kumu koymuştum kafesine ondan olabilir mi?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ortama daha alışmadığındandır. Bunlar normal şeyler. Bir de yavru ise tepki vermemesi olağan. Etrafa alıştıktan sonra hareketlenecektir hatta bir gün birazcık sussa keşke diyeceksiniz :)

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Dilleri siyahimsidir zaten normal. Kus hem yavru hem yeni gelmiş normal hareketsiz olması üzerine gitmeyin alissin ortams

4. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Çok siyah ama bu derece siyah olur mu bilmiyorum. Birde ben kafesinden çıkartıp seviyorum sürekli. Uçmayı pek bilmediği için kaçmıyor. Aslında uçmayı bilse kaçacak gibi hareketleri.. Nasıl davranmam gerekiyor? Kafesinden çıkarmam olumsuz etki eder mi?
    (İlginiz için teşekkür ederim)

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence kafesine tam alışmadan çıkarmayın elinizden fırlar falan duvara çarpar biraz daha kafesine alışsın sonra bol bol oynarsınız derim

6. Ayşe KILIÇ
    Gizli

Kuşunuzu 2 hafta kadar kafesinden çıkarmayın.Odayı,eşyaların yerlerini öğrensin ki tatsız bir kaza yaşanmasın.Eve yeni geldği için de ki bir de yavruymuş,hareketsiz olması oldukca normal.Zamanla,buyudukce hareketlenir merak etmeyin.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşumun dili siyah