petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Hasta Mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Can tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce bu kuşu aldığım ilk aldığımda gayet canlıydı fakat eve getirdikten sonra kuşa birşeyler genelde hareketsiz duruyor yem yeme konusunda sıkıntı yok sürekli yemini yiyor bugün yumurtasınıda kaynatıp verdim fakat dikkatimi çeken durum sürekli kuş bu şekilde duruyor.

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    eve alışınca canlanır sonra susturamazsınız kardeş :D

3. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Hasta felan değildir demi kuş henüz çok küçük soyulmuş yemle kabuklu yemi karıştırıp birlikte veriyorum yumurtasınıda yaptım bugün. Ayrıca tünekleri kaldırdım sadece en altta 1 tünek var.

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    yok kardeş sadece yeni ev olunca alışıyor

5. Seda Kurşunlu Çal

hasta olabilir iyi gözlemleyin dışkısı nasıl? ishal mi? benim kuşum da geldiği gün iyiydi 2. gün böyle kbarmış şekilde tabanda uyumaya başladı ishaldi de. hemen veterinerden antibiyotik aldım suyuna kattım. benimki de yem yiyodu. antibiyotiğin 2. gününde toparladı. şimdi iyi. hayvanı sıcak tutun. vitamin verin

6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kusun biaç fotosunu daha yüklermisin su resme göre cok gec kalmıssın kus gidici resim bekliyoruz senden 5 6 tane cek kafes tabanınıda koy ishali var mı ?

7. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Şuan çekmem imkansız çalışıyorum kuş ishal değil bu arada.

8. Seda Kurşunlu Çal

ishal değilse hasta olmayabilir. yeni ortama girdiklerinde sessizleşiyorlar. kabarmış gibi. belki üşüyordur da.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

gerçi uyurken de böyle kabarıyorlar ben de paronayak oldum her kabarıp uyuyuşunda hasta mı diye endişeleniyorum. :)

9. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Bende aynı şekilde dışkısında hiç bir sıkıntı görünmüyor insan endişeleniyor işte.

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Yeni bir ortama geldiği için normal ama şüpheleniyorsanız hasta olmasından birkaç net foto daha atabilirseniz net cevaplar gelecektir

11. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Umarım dediğiniz gibi akşam foto atıcam.

Sayfayı Paylaş